Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
studenckakieszen.pl - mój blog o tym jak radzić sobie na studiach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: studenckakieszen.pl - mój blog o tym jak radzić sobie na studiach (/Temat-studenckakieszen-pl-moj-blog-o-tym-jak-radzic-sobie-na-studiach-59898)

Strony: 1 2


studenckakieszen.pl - mój blog o tym jak radzić sobie na studiach - nasgaroth - 14-10-2012 16:58

Zapraszam na mojego bloga, na którym pokazuję w jaki sposób ja zarabiam w sieci i nie tylko.

Mile widziane wszelkie komentarze.

Link: Studencka kieszeń


RE: studenckakieszen.pl - mój blog o tym jak radzić sobie na studiach - LessiPL - 14-10-2012 22:58

ladny czytelny blog Smile


RE: studenckakieszen.pl - mój blog o tym jak radzić sobie na studiach - nasgaroth - 15-10-2012 14:13

(14-10-2012 22:58)LessiPL napisał(a):  ladny czytelny blog Smile

Dzięki za komentarz Smile

Obecne statystyki:
- 147 wyświetleń bloga
- 7 postów

Strona w sieci od 7 października. Dziś zacząłem ja pozycjonować w seopilot.pl, o czym wspominam tutaj.


RE: studenckakieszen.pl - mój blog o tym jak radzić sobie na studiach - yazir - 15-10-2012 14:23

O wiele ładniejszy i lepiej zrobiony blog niż ten reklamowany przez kobrę05 bodajże. Już za to masz plusa, drugi plus za w miarę sensowne pisanie Tongue

PS Czyżby student politechniki lubelskiej?


RE: studenckakieszen.pl - mój blog o tym jak radzić sobie na studiach - GIT - 15-10-2012 15:01

hehe przyda się, oj przyda się Tongue


RE: studenckakieszen.pl - mój blog o tym jak radzić sobie na studiach - nasgaroth - 15-10-2012 22:10

(15-10-2012 14:23)yazir napisał(a):  O wiele ładniejszy i lepiej zrobiony blog niż ten reklamowany przez kobrę05 bodajże. Już za to masz plusa, drugi plus za w miarę sensowne pisanie Tongue

PS Czyżby student politechniki lubelskiej?

Dzięki wielkie, to motywuje do dalszego pisania. Obecnie student Politechniki i Uniwerku Przyrodniczego :>


RE: studenckakieszen.pl - mój blog o tym jak radzić sobie na studiach - Dominik J - 18-11-2012 04:12

Rób swoje, a sukces przyjdzie sam z czasem.
Jeszcze zarobisz na tym blogu.
Dodaj więcej wartościowej wiedzy.


RE: studenckakieszen.pl - mój blog o tym jak radzić sobie na studiach - MixKosa - 11-02-2013 11:22

Trochę tematów poruszasz ale zmienił bym szatę graficzną na jakąś bardziej ładniejszą Idea


RE: studenckakieszen.pl - mój blog o tym jak radzić sobie na studiach - madagaskar - 17-10-2013 21:57

muszę przyznać że blog ciekawy, mi już się nie przyda.. ale mogę podesłać linka do kilku znajomych Smile


RE: studenckakieszen.pl - mój blog o tym jak radzić sobie na studiach - szalonymad - 17-10-2013 22:01

@[madagaskar]
nie wiem tak tobie ale mi wyskakuje błąd

Cytat:Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony studenckakieszen.pl

Spróbuj ponownie wczytać: studenckakieszen­.­pl

A z opisu i opini wygląda że ciekawy blog a chciałem zajrzeć