Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak można zarobić na tej stronie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak można zarobić na tej stronie? (/Temat-Jak-mozna-zarobic-na-tej-stronie-59894)



Jak można zarobić na tej stronie? - darkmatthew - 14-10-2012 15:17

Kiedyś stworzyłem forum,pododałem do katalogów i o tym zapomniałem facepalm
dziś wchodzę a tam 8k postów,100online oczywiście boty.
Jak moge na tym zarobić?


RE: Jak można zarobić na tej stronie? - Admin - 14-10-2012 16:51

nic, nie zarobisz na zaspamionym pustym forum.


RE: Jak można zarobić na tej stronie? - darkmatthew - 14-10-2012 17:41

A jakieś reklamy?


RE: Jak można zarobić na tej stronie? - Roxi5017 - 14-10-2012 17:44

Boty nie klikną Ci w reklamę. Oni tylko chcą posty dodać, a nie komuś dać zarobić Wink


RE: Jak można zarobić na tej stronie? - Admin - 14-10-2012 17:45

(14-10-2012 17:41)darkmatthew napisał(a):  A jakieś reklamy?

i po co reklamy? boty w nie nie klikna, a za cpm kasy nie dostaniesz bo blokuja taki ruch.


RE: Jak można zarobić na tej stronie? - Pentas - 15-10-2012 21:48

niestety tylko na straty chyba ze filtrAngry


RE: Jak można zarobić na tej stronie? - koli - 17-10-2012 19:39

Mam podobny problem, nie wiem co zrobić. A co byście myśleli o parking ? W sumie boty nie klikną w reklamę więc odpada. U mnie google już zaindeksowało 250 tys site niestety jakieś 99 % to spam stworzony przez boty. Nie wiem sam, obciążenia serwera mam już znacząco dotykający mój transfer więc muszę coś z nią zrobić.