Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - haggard - 22-10-2012 20:53

ale przecież teraz jest zbyt dużo ofert pracy, także nie ma co sie cisnac z nowymi firmami Tongue poczekac na przyplyw wiekszej ilosci aktywnych userow i dopiero dzialac


Odp: RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 22-10-2012 20:53

(22-10-2012 20:49)tomazzi napisał(a):  
(22-10-2012 20:43)mmichal013 napisał(a):  
(22-10-2012 20:26)tomazzi napisał(a):  
(22-10-2012 20:08)mmichal013 napisał(a):  
(22-10-2012 19:46)tomazzi napisał(a):  mmichal duże masz jeszcze zapasy mięsa??
bo leży mi mięso na rynku, przybywa szt a nic nie schodzi Tongue
spec pod ciebie produkcję zrobiłem a tu mięso zamiast schodzić to mi leży na rynku Tongue

Nie wiem czy prędko coś kupie bo jeszcze mam 31 mięsa a na 13 kanapek zeszło tylko 9 mięsa, a produkuje w tempie ok 2 kanapek dziennie

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

chyba, że ci produkcja w końcu wzrośnie czego ci życzę bo wtedy mi towar będzie schodził
chyba, że by się kolejna fabryka kanapek pojawiła co by złą rzeczą nie było bo co fakt to fakt to kanapek mało na rynku, te z firmy państwowej tylko są dostępne

Jak na razie wycofałem oferty pracy z małopolski bo nik tam dla mnie nie pracował wię powinno być trochę lepiej

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

ja nie narzekam Smile w małopolskim ludzie u mnie pracują, w mazowieckim nie wielkie zainteresowanie a mam 2 miejsca
dołożyć by mi pasowało jeszcze w kilku regionach ale to powoli Smile niech się wyroby co leżą na rynku 1 zaczną sprzedawać Smile

Jak mi mięso się skończy to pewno kupię jakąś większą ilość u ciebie

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 22-10-2012 20:58

(22-10-2012 20:53)haggard napisał(a):  ale przecież teraz jest zbyt dużo ofert pracy, także nie ma co sie cisnac z nowymi firmami Tongue poczekac na przyplyw wiekszej ilosci aktywnych userow i dopiero dzialac

jeśli brać pod uwagę i firmy gry ich miejsca pracy to tak
jak patrzeć tylko i wyłącznie na miejsca pracy nasze z fabryk graczy to bym powiedział, że jeszcze by się kilka miejsc w danych branżach udało znaleźć
a przede wszystkim musimy reklamować grę by polacy ją poznali, rejestrowali i się bawili i grali


RE: Odp: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 22-10-2012 20:59

(22-10-2012 20:53)mmichal013 napisał(a):  
(22-10-2012 20:49)tomazzi napisał(a):  
(22-10-2012 20:43)mmichal013 napisał(a):  
(22-10-2012 20:26)tomazzi napisał(a):  
(22-10-2012 20:08)mmichal013 napisał(a):  Nie wiem czy prędko coś kupie bo jeszcze mam 31 mięsa a na 13 kanapek zeszło tylko 9 mięsa, a produkuje w tempie ok 2 kanapek dziennie

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

chyba, że ci produkcja w końcu wzrośnie czego ci życzę bo wtedy mi towar będzie schodził
chyba, że by się kolejna fabryka kanapek pojawiła co by złą rzeczą nie było bo co fakt to fakt to kanapek mało na rynku, te z firmy państwowej tylko są dostępne

Jak na razie wycofałem oferty pracy z małopolski bo nik tam dla mnie nie pracował wię powinno być trochę lepiej

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

ja nie narzekam Smile w małopolskim ludzie u mnie pracują, w mazowieckim nie wielkie zainteresowanie a mam 2 miejsca
dołożyć by mi pasowało jeszcze w kilku regionach ale to powoli Smile niech się wyroby co leżą na rynku 1 zaczną sprzedawać Smile

Jak mi mięso się skończy to pewno kupię jakąś większą ilość u ciebie

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


okej Big Grin
bo jeszcze trochę w takim tempie i nie długo to mi się kilkaset szt na rynku nazbiera Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 22-10-2012 21:30

ja po koniec tego tygodnia albo początek następnego coś zainwestuje.
w kanapki chyba


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 22-10-2012 21:32

(22-10-2012 21:30)UmCyK napisał(a):  ja po koniec tego tygodnia albo początek następnego coś zainwestuje.
w kanapki chyba

Może tomazzi będzie miał jeszcze jednego kupca na mięso

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 22-10-2012 21:36

(22-10-2012 21:32)mmichal013 napisał(a):  
(22-10-2012 21:30)UmCyK napisał(a):  ja po koniec tego tygodnia albo początek następnego coś zainwestuje.
w kanapki chyba

Może tomazzi będzie miał jeszcze jednego kupca na mięso

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

może może na razie nie mam żadnego Big Grin tylko przybywa szt na rynku a nie ubywa Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 22-10-2012 21:37

Czy 15 euro starczy na sprzedaż kanapek?
10 euro za firmę + 1 euro za licencję + 3 euro na stanowiska pracy, a to 1 euro zamienić na PLN żeby kupić mięso, maszynę itp.
Dobrze policzyłem, czy coś przeoczyłem?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 22-10-2012 21:42

(22-10-2012 21:37)WojaKk napisał(a):  Czy 15 euro starczy na sprzedaż kanapek?
10 euro za firmę + 1 euro za licencję + 3 euro na stanowiska pracy, a to 1 euro zamienić na PLN żeby kupić mięso, maszynę itp.
Dobrze policzyłem, czy coś przeoczyłem?

nie zamienisz 1 e na aux minimum to 5 e by zamienić na aux
chyba, że będziesz miał swoje 10 aux na koncie zwykłym by przelać na konto firmy gdzie zamienisz na pln za które kupisz maszynę
a tak to pozostałe wyliczenia ok Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 22-10-2012 21:46

10e FIRMA
5e KASA NA MASZYNE ORAZ PŁACENIE PRACOWNIKOM
1e(albo więcej) OBSZAR
1e(albo więcej) MIEJSCA PRACY