Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: Odp: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-10-2012 14:26

(19-10-2012 14:22)mmichal013 napisał(a):  
(19-10-2012 14:21)tomazzi napisał(a):  
(19-10-2012 14:18)mmichal013 napisał(a):  
(19-10-2012 14:15)tomazzi napisał(a):  
(19-10-2012 14:10)mmichal013 napisał(a):  Jak na razie firma powoli się rozwija dziś wszystkie miejsca pracy zostały zajęte ale już są wolne ( zajmowane są na 8h, niestety trzeba je później znów samemu aktywować) widzę że kupiłeś tommazi mój produkt

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

a trzeba było coś zjeść przecież Big Grin
u mnie niestety nikt jeszcze dzisiaj nie pracował a stawkę za pracę mam wyższą od ciebie Tongue otworzyłem masarnię także koszty produkcji ci spadną bo jak będę miał wyroby to będziesz miał tańsze mieso do swoich bułek Big Grin

powiedz w jaki sposób bo zakończeniu przez kogoś pracy trzeba aktywować stanowisko - będę wdzięczny za informacje

Tak samo jak za pierwszym razem je włączałeś

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

aha okej Smile myślałem, że to bardziej skomplikowane, szczerze mówiąc mogło by to być automatycznie rozwiązane - uruchamiasz raz i po zakończeniu 8 h pracy przez kogoś stanowisko pracy automatycznie jest dostępne znowu
powiedz ty masz licencję za 1e czy 3 e ?
ja za 5 kupiłem także zobaczymy co i jak będzie z produkcją wyglądało przy czyjejś danej produktywności

Ja mam za 1e choć mogłem wziąć za 5e

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

o ilę się nie mylę można dokupić licencje i % z nich się sumuje ale to byś musiał bardziej doświadczonych graczy zapytać

kogoś z ceną za bułkę lekko pogrzało na rynku - 912,08 bekabekabeka drożej jak za kupienie domu Big GrinBig Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 19-10-2012 14:29

jaka firme kupić.
Winogron i drewno sa w moim rejonie miesa np niema Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-10-2012 14:31

(19-10-2012 14:29)UmCyK napisał(a):  jaka firme kupić.
Winogron i drewno sa w moim rejonie miesa np niema Smile

firmę odzież zrób to stanieją ubrania bo cena ze sklepu firmy z gry jest duża a myślę, że jak byś sprzedawał po 90 pln to chętnych by nie brakowało a swoje byś zarabiał
albo firmę tekstylia czyli rzecz potrzebna do produkcji ubrań
nie ma co od startu robić po kilka takich samych fabryk bo wszystko "stanie"


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 19-10-2012 14:33

może mięso ??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-10-2012 14:37

(19-10-2012 14:33)UmCyK napisał(a):  może mięso ??

z rzeźnią dzisiaj ja ruszyłem Tongue nie ma sensu na tą chwilę robić kilku fabryk bo nie ma takiego obrotu i ruchu jeszcze.
Chyba, że na rynku międzynarodowym byś sprzedawał tam się więcej dzieje Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 19-10-2012 14:43

Tekstylia czy Odzież ?? Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-10-2012 14:45

(19-10-2012 14:43)UmCyK napisał(a):  Tekstylia czy Odzież ?? Smile

produkując odzież wiadomo drożej sprzedasz gotowy wyrób jak tkaninę do produkcji także wybrałbym odzież tym bardziej, że sklepu gry jest droga to zawsze coś tańszego mile widziane jest Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 19-10-2012 14:48

ale żeby prod odzież trzeba mieć tekstylie tak ??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-10-2012 14:56

(19-10-2012 14:48)UmCyK napisał(a):  ale żeby prod odzież trzeba mieć tekstylie tak ??

tak, kupujesz je na rynku Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-10-2012 16:04

mmichal lub bartex mam do was pytanie ...
czy samemu we własnej firmie można pracować, czy też nie możemy pracować sami u siebie ?