Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 21:07

WojaKk nie kumam powiem szczerze tego bo ja mam takie statystyki :

[attachment=948]
i idąc do pracy na 8 h mam te 3 pln a nie grosze więc dziwi mnie ta przepaść bo pewnie statystyk gorszych nie masz, w rejestracji zapewne i w dniach pracy różnica to 1 dzień bo ja się rej 13
chyba, że robi różnicę bo w wynagrodzeniu masz od razu bonus od państwa za regularną pracę a ty możesz nie dostawać nic na razie i to robi różnicę ....


Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 21:09

(16-10-2012 21:02)tomazzi napisał(a):  
(16-10-2012 20:59)mmichal013 napisał(a):  Takie pytanie admin jest polakiem?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

chyba raczej nie ... ale 100% pewności nie mam, a skąd podejrzenia, że to polak Big Grin ?

A z tą
Screen :
[attachment=949]
Jest to na stronie akcji gry po zjechaniu trochę na dół

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 21:13

ja nie umiem udzielić odp na to pytanie czy to polak czy nie, ale wszystko zarejestrowane masz w rumuni, no chyba iż to polak mieszkający w rumuni ...



tutaj jeszcze screen odnośnie tego info w sprawie bonusu za pracę z budżetu państwa


[attachment=950]


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 21:21

(16-10-2012 21:13)tomazzi napisał(a):  ja nie umiem udzielić odp na to pytanie czy to polak czy nie, ale wszystko zarejestrowane masz w rumuni, no chyba iż to polak mieszkający w rumuni ...



tutaj jeszcze screen odnośnie tego info w sprawie bonusu za pracę z budżetu państwa

Trochę tych bonusów jest ale i tak ostatnio dostałem 1.7 PLN bonusu za pracę i 0.35 PLN za samą pracę


Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 21:25

bonus może wynosić do 100 pln także wszystko przed nami, oby były jak największe ale wiadomym jest, że pierwsze musza być wpływy z podatków by i bonusy wypłaty z budżetu rosły Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 22:31

okej dokonałem wpłaty ( ku mojemu zdziwieniu wpłaty dodawane do konta są ręcznie, więc i zapewne wypłaty też są realizowane ręcznie ...)
zakupiłem fabrykę Big Grin teraz pozostało uzbierać na licencję, miejsca pracy, jakieś 2-3 oddziały, oraz na maszynę produkcyjną ale już 1 krok ku fabryce zrobiony Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 16-10-2012 22:53

Zrób fabrykę jedzenia w Łodzi, WojaKk chce amciu Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 22:54

(16-10-2012 22:53)WojaKk napisał(a):  Zrób fabrykę jedzenia w Łodzi, WojaKk chce amciu Big Grin

zrobię oddział spokojnie Smile na razie jeszcze troszkę mi finansów trzeba bo ruszę od razu z 2-3 fabrykami ale to na spokojnie Smile
po nazwie poznasz bo fabryki będą " u tomazziego" Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 23:55

mmichal013 powiedz mi ile np mięsa potrzebujesz na 1 kanapkę, jej wyprodukowanie ?
jakieś statystyki już możesz podać ile dziennie zakupujesz mięsa do produkcji ?
bo myślę poważnie nad taką fabryką jak ty masz i robię statystyki i trzeba to przemyśleć Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 16-10-2012 23:57

jak bedzie duzo fabryk z jedzeniem to kto wam to kupi?