Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - gonia - 21-01-2013 22:35

Toamzzi poczytaj sobie swoje wypowiedzi w tym forum.
Czy te wypowiedzi świadczą, że to pisze dojrzała osoba?
Masz kaprysy jak dziecko"nasto-letnie" bądź osoba bardzo a to bardzo dojrzała (czyt. staruszek po 80-tce)

Ile Ty masz dzieci w domu i jakie mają humory raczej nikogo nie interesuje.

Jest to gra, która w pewnym sensie ma być przyjemnością a nie przepychanką "słowną" z co niektórymi osobami, które nie potrafią się bawić tylko za wszelką cenę chcą narzucić swoje racje i udawać wielkiego biznesmena.

Tomazzi opanuj się to tylko gra, ZABAWASmile

P.S. Mam wielki ubaw z tego co piszesz.
Cieszy mnie, ze piszesz o mnie jak o dzieciakuSmile

Nie musisz już się tłumaczyć z zakupu maszyny u mnie, zapewne Twoja "pomyłka" zostanie Ci wybaczona Smile

Nie wyżywaj się na dzieciaku, to Twój błąd że nie potrafisz dopilnować dzieci, a dzieci hulają i robią w necie co chcą.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-01-2013 22:41

ja się świetnie bawię, rozwijam w grze, buduję miejsce pasywnego dochodu i mam też wielki ubaw z błaznów wielkich zer które mają chęci i nic po za tym i błądzą we mgle
to co ty o mnie myślisz czy nie myślisz nie robi na mnie najmniejszego wrażenia za stary jestem by zwracać uwagę na dziecięcą paplaninę
idź do kolegów i koleżanek na swoim poziomie wiekowym paplaninę urządzaj, na mnie ona wrażenia nie robi


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - gonia - 21-01-2013 22:45

(21-01-2013 22:41)tomazzi napisał(a):  idź do kolegów i koleżanek na swoim poziomie wiekowym paplaninę urządzaj,
To samo miałam Ci napisać...
Za wysokie moje progi na Twoja inteligencję.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-01-2013 22:51

(21-01-2013 22:45)gonia napisał(a):  
(21-01-2013 22:41)tomazzi napisał(a):  idź do kolegów i koleżanek na swoim poziomie wiekowym paplaninę urządzaj,
To samo miałam Ci napisać...
Za wysokie moje progi na Twoja inteligencję.

podrośnij, zmądrzej wtedy możemy na poziomie porozmawiać, mój temat to nie miejsce na twój spam
nie mam czasu i ochoty na przepychanki słowne z jednym wielkim zerem bo bym znalazł się na twoim poziomie i na nim rozmawiać to musiałbym się na ziemi położyć i nie wiem czy by za wysoko jeszcze nie było by się do niego zrównać
całkowity ignor twojej osoby - jesteś dla mnie jak powietrze= nie widoczna, idź do swojego guru i mentora jak chcesz się pożalić, nowe nauki może ekonomiczne zapoda albo do reszty wielkich zer do których się zaliczasz


wracając do tematu : syn na pewno maszyny u wielkiego zera gonia nie kupi
kupił raz o czym nie wiedziałem i dziękuję za informację o fakcie zakupu u ciebie czegokolwiek co już więcej miejsca nie będzie miało
wielkie zera to coś co omijam szerokim łukiem


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - gonia - 21-01-2013 23:02

O czym Ty mówisz Toamzzi, Tobie wolno obrażać a Ty masz pozostać nietykalny?

Nie powtarzaj się, bo to nie świadczy o Twojej dorosłości i inteligencji.

Może, przeczytaj jakąś książkę, to Twoje wypowiedzi będą "owocować" w inne słowa.

Ależ Cię uraziła informacja dotycząca "zakupu maszyny". Prawda w oczy kole?

P.S. Przypominam, że to Ty rozpoczęłes te potyczki słowne, miej więc pretensje do siebie o SPAM


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-01-2013 23:09

(21-01-2013 23:02)gonia napisał(a):  O czym Ty mówisz Toamzzi, Tobie wolno obrażać a Ty masz pozostać nietykalny?
Nie poważaj się, bo to nie świadczy o Twojej dorosłości i inteligencji.

Może, przeczytaj jakąś książkę, to może Twoje wypowiedzi będą "owocować" w inne słowa.

Ależ Cię uraziła informacja dotycząca "zakupu maszyny". Prawda w oczy kole?

P.S. Przypominam, że to Ty rozpoczęłes te potyczki słowne, miej więc pretensje do siebie o SPAM
przeczytaj kilka tysięcy przez swoje życie książek jak ja przez swoje to wtedy porozmawiamy, znowu tylko iskry poszły.....

jedyne co mnie w oczy kuje to wielkie zera którym i ty jesteś bo nic innego nie ma powodu mnie kuć
napisałem ci już kilka razy i jeszcze raz powtórzę może do infantylnego móżdżku dotrze :
dziękuję za informację o tym, że pierworodny dokonał zakupu czegoś u wielkiego zera gonia, więcej takiego zakupu nie dokona
bez ciebie nie posiadałbym tej wiedzy i wie już kto jest wielkim zerem i u kogo w grze na rynku się zakupów nie dokonuje



THE END


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - gonia - 21-01-2013 23:25

"kilka tysięcy..." niesamowite, któż w to uwierzy czytając Twoje posty.

Nie musisz dziękować, z ogromną przyjemnością przedstawiłam (przypomniałam) Tobie oraz Twoim znajomym ten fakt, nie mogąc "patrzeć" jak ich oszukujesz i wmawiasz "ciemnotę" o swojej lojalności.

Żal mi ludzi, którzy robią z siebie "błazna"


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-01-2013 23:32

zbyt ograniczona jesteś by z tobą rozmawiać ale co się dziwić ...
jedno wielkie zero to jedno wielkie zero jakim jesteś

powtórzę n-ty raz chodź wątpię by takie zero to zrozumiało :
jeśli ja bym zakupił to zaznaczyłbym, że raz dokonałem zakupu u wielkiego zera gonia, nie ja kupowałem tylko syn a to robi wielką różnicę ( tylko twój zerowy ptasi móżdżek jest zbyt tępy by wielkie różnice ogarnąć) i więcej syn nie zakupi u wielkiego zera, raz udało ci się od mojego konta zarobić na maszynie i był to pierwszy i ostatni raz
ja nie zakupiłem więc nie mając wiedzy co zrobił syn ciężko bym o czymś pisał, że zrobiłem coś czego nie zrobiłem, ale dzięki twoim wypocinom posiadłem takową wiedzę


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - gonia - 21-01-2013 23:44

Toamazzi jakiż Ty jesteś ograniczony!

Nie powtarzaj i nie utwierdzaj sam siebie w przekonaniu że jesteś lojalny wobec swoich znajomych,
bo to NIE PRAWDA!

Miałeś nadzieję, że nie odezwę się, że nie napiszę a tu "ZONK"

Wszystko ma swoje granice.
Podłość i nieuczciwość wcześniej czy później wychodzą na jaw.
Nie wiedziałeś o tym? nie czytałeś o tym? hmmm.... chyba natknąłeś się w którejś z przeczytanych książek?

Chyba że czytasz tak jak przypuszczałam BEZ ZROZUMIENIA!


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-01-2013 23:51

tyś się z głupim przez ścianę macała za często to wszystko tłumaczy
szczam z góry na dół ciepłym moczem czy takie 0 jak ty coś tu pisze czy nie, zonkiem to jesteś ty dla swoich rodziców
jeśli ktoś tu jest lojalny to buch - takie samo zero jak reszta waszej bandy także teksty o lojalności to pod jego adres
jesteś kundlem żyjącym na wyspie zwanej fantazja i tam pozostań, głupiemu trzeba przyznać rację niech ma radochę jakim jest mądrym w swej głupocie

chcesz szczekać to szczekaj dalej sama do siebie, ja z tobą wielkie zero zakończyłem rozmowę bo szkoda mi czasu na przepychanki słowne z infantylnym jednym wielki zerem i mój temat już ci powtarzam nie jest miejscem na twój spam, a na pw mi nie pospamujesz bo masz zaszczyt być w gronie samych swoich elitarnych wielkich zer tego forum = lista ignorowanych