Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-01-2013 14:04

(21-01-2013 13:52)misza02 napisał(a):  A propo zakupow to dzieki tomazzi za odwiedzenie mojego stoiska z gajerkami Smile

jak mówiłem Big Grin gonia ma taniej ale u wielkich 0 ja zakupów nie robię Big Grin
maszyna dzisiaj też ci 1 zeszła Tongue
garniaki i teczki to rzecz kupowana u ciebie, jednemu wielkiemu 0 gonia niech mole zjedzą bo ja nie kupię Big Grin
kanapki również mmichal i misza, nie macie to u siebie lub u kogoś innego, wielkim zerom mogą kanapki spleśnieć, nim buch stał się wielkim 0 to był wśród grona u którego kupowałem, ale to było i minęło i nie wróci nigdy więcej, a miesięcznie sam kupuję 120 kanapek także buch na pewno opłaciło ci się przystać i stać jednym zerem i stracić klienta niż się nim nie stać i sprzedawać kanapki, no chyba iż wielkie 0 u ciebie kupią no to coś zrekompensują straty
poczekasz jak valentyn nim zejdą tylko u niego jeszcze mniej osób robi i zrobi zakupu za Wojakk


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 21-01-2013 14:15

(21-01-2013 14:04)tomazzi napisał(a):  
(21-01-2013 13:52)misza02 napisał(a):  A propo zakupow to dzieki tomazzi za odwiedzenie mojego stoiska z gajerkami Smile
maszyna dzisiaj też ci 1 zeszła Tongue
No nie jedna, ja też zakupiłem Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-01-2013 14:20

(21-01-2013 14:15)kleomenes napisał(a):  
(21-01-2013 14:04)tomazzi napisał(a):  
(21-01-2013 13:52)misza02 napisał(a):  A propo zakupow to dzieki tomazzi za odwiedzenie mojego stoiska z gajerkami Smile
maszyna dzisiaj też ci 1 zeszła Tongue
No nie jedna, ja też zakupiłem Smile

no to ma o 2 mniej na rynku Big Grin u mnie następne dopiero do zakupu w lutym będą Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 21-01-2013 14:34

No to chyba trzeba sie wybtac po zaopattzenie, a auto jest juz prawie na wykonczeniu i poruszam sie ze straszna predkoscia az 20 km/h. masakta.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - gonia - 21-01-2013 21:47

Cytat:jak mówiłem Big Grin gonia ma taniej ale u wielkich 0 ja zakupów nie robię Big Grin

Toamzzi jesteś jednym wielkim kłamcą. A kto kupił u mnie maszynę która miała niecałe 25% produktywności (tyle ile maja Twoje kanapki obecnie), ale za to była tańsza od maszyn Miszy o kilka złotych?
„Compania zaklad masarski tomaziego a cumparat 1 utilaje de productie si a platit 735 PLN. Compania a platit o taxa forfetara de 173.5 PLN catre Bugetul de Stat.”
Może nie TY?
Nie opowiadaj więc „bajek” . Nie jesteś uczciwy wobec swoich znajomych czy też poleconych.
Mam nadzieję, ze to da im troszeczkę do myślenia i ocenią stosownie Twoją uczciwość i prawdomówność.
A „jednym wielkim zerem” możesz nazwać siebie samego, nigdy Cię nie obraziłam i wypraszam sobie takie teksty wobec mojej osoby.

Pozdrawiam znajomych Tomazziego


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-01-2013 21:52

nie zawsze mam możliwość "dopilnowania" wszystkiego - mam swoje życie prywatne i nie raz syn coś na moim koncie robi - być może, że zakupił u ciebie, nie wiem nie wnikam - ja osobiście zakupów u wielkich zer takich jak ty nie robię i nie zrobię także chciałabyś błyszczeć a nawet nie zaiskrzyłaś bo twoje wąskie choryząty są za małe by ogarnąc rzeczy dorosłych
idź konto paypal admina pozapychaj w euro dodatkowymi bo tylko to potrafisz tak jak twój mentor i guru wielki nauczyciel wieś mak drób indyk bo oboje ze swoimi taktykami to lata świetlne wam zejdzie by dojść w tej grze do czegokolwiek nie wspominając nawet o wypłacie 1 z gry


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-01-2013 22:00

ze swej strony jeszcze chciałem ci wielkie zero gonia podziękować za informację - na pewno syn otrzyma instrukcje, że zakupu maszyny u ciebie się do moich firm nie dokonuje i możesz być pewna, że więcej moje firmy twoich maszyn miały nie będą

także jeszcze raz wielkie dzięki za informację, bez niej nie posiadałbym tej wiedzy i nie musiałbym interweniować


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 21-01-2013 22:13

(21-01-2013 21:52)tomazzi napisał(a):  nie zawsze mam możliwość "dopilnowania" wszystkiego - mam swoje życie prywatne i nie raz syn coś na moim koncie robi - być może, że zakupił u ciebie

Jakbyś miał swoje życie prywatne, to nie przesiadywałbyś tu dniami i nocami, nie dogadywałbyś innym oraz byś im nie ubliżał.
Chyba się dowartościowujesz poprzez wytykanie innym błędów.

Reprezentujesz jedno wielkie chamstwo i brak ogłady.
Już nie wspominając, że piszesz szablonowo jakbyś był pijany.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - gonia - 21-01-2013 22:20

Oczywiście, cóż mogłeś innego napisać, jak tylko to że to wina "syna". Śmieszne Smile

Czy Ty czytasz co piszesz? Chyba że piszesz i czytasz bez zrozumienia.

Ja bez Twoich zakupów sobie bardzo dobrze radze. Ty o moje środki finansowe nie musisz się martwić.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-01-2013 22:21

(21-01-2013 22:13)bartex89 napisał(a):  
(21-01-2013 21:52)tomazzi napisał(a):  nie zawsze mam możliwość "dopilnowania" wszystkiego - mam swoje życie prywatne i nie raz syn coś na moim koncie robi - być może, że zakupił u ciebie

Jakbyś miał swoje życie prywatne, to nie przesiadywałbyś tu dniami i nocami, nie dogadywałbyś innym oraz byś im nie ubliżał.
Chyba się dowartościowujesz poprzez wytykanie innym błędów.

to, że konto jest on-line to nie znaczy, że ja jako osoba jestem "na koncie" to tak w kwestii informacyjnej i wybacz ale dniami i nocami mnie tu nie ma
jak jest coś do skomentowania, wypowiedzenia się to robię, może ci się to podobać, nie musi od tego jest forum - nie mam nastu lat by się dziecięcymi humorami przejmować, wystarczy mi przekrój w domu u 4 dzieci których humory nie robią na mnie nawet najmniejszego wrażenia i nie mam nastu lat by się musieć dowartościowywać - pomyliłeś osoby, co miałem osiągnąć w życiu to osiągnąłem i przypominam, że temat dotyczy gry więc spam i off sobie gdzie indziej urządzaj
tak denny jest poziom dzisiejszych nastoletnich dziecięcych kozaków, więc na ich poziomie się wypowiadam i wypowiadał będę by być komunikatywnym, w innych opcjach nawet by nie zrozumiały


@ wielkie zero gonia - ja się o twoje finanse nie martwię a wręcz mam wielki ubaw z dziecka które błądzi we mgle, ma chęci ale nie ma możliwości
po naukach twego mentora i guru wieś mak drób indyk to z tego co widzę pierwsza twoja wypłata z gry może za dobre pół roku nastąpi - zwrot twoich inwestycji czyli twoje wyjście na 0 to 1,5 roku minimum także reszty komentarz jest zbędny

wali mnie to powiem szczerze czy takie wielkie zero w coś wierzy czy nie - ja nie mam nastu lat by komuś coś udowadniać i nie kłamię bo nie jestem dzieckiem takim jak ty
jeśli ja bym zakupił to bym to napisał, że zakupiłem raz maszynę u wielkiego zera gonia, a skoro nie kupiłem tzn że nie kupiłem a dzięki tobie wiem, że synowi trzeba coś naświetlić gdy robiąc coś na koncie nie zrobił tego co nie powinien i tyle w temacie