Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 08-01-2013 17:15

UP@
Nawet gdy kupisz "akcesoria" nie nastawiał bym się na szybkie i porządne zarabianie. To w pierwszej kolejności działa na zasadzie dobrej zabawy/rozrywki Smile
Jeśli chcesz "prawdziwie zarobić"(cyt. z ciebie) to poszukał bym czegoś innego, inwestycje itp.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 08-01-2013 20:10

No wiadomo, na początku nic nie przynosi "kokosów" ale z czasem może się da coś z tego zarobić, tym bardziej, że widnieją tam wypłaty i są po spore kwoty, np jedną widziałem na 165 Euro.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-01-2013 09:12

(08-01-2013 20:10)mlekoju napisał(a):  No wiadomo, na początku nic nie przynosi "kokosów" ale z czasem może się da coś z tego zarobić, tym bardziej, że widnieją tam wypłaty i są po spore kwoty, np jedną widziałem na 165 Euro.

są to osoby które zainwestowały w grę - mają kilka fabryk, w nich po 40-50 stanowisk, więc dużo produkują bo w rumunii dużo aktywnych graczy
chcesz tak zarabiać w grze to trzeba zainwestować, bez inwestycji wiele wody przepłynie nim się dojdzie do takich rzeczy

sam widzę po sobie, że inwestycja to dobra rzecz tutaj chcąc szybko sobie zbudować miejsce pasywnego dochodu
zainwestowałem raz w 1 fabrykę i konto, odkąd gram to uzbierałem na 1 wypłatę, z zarobków w grze otworzyłem przez ten czas 2 fabryki nie inwestując już nic i teraz zastanawiam się czy ruszyć z kolejną fabryką, czy wypłacić i ruszyć za jakiś czas z 4, czy zbierać jeszcze, czy dołożyć stanowisk w 3 istniejących już fabrykach bo przybywa aktywnych graczy więc i stanowisk pracy w fabrykach więcej potrzeba bo po co mają pracować w fabrykach gry za śmiesznie niską stawkę Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 09-01-2013 16:13

Widzę w takim razie, że już na zaawansowanym poziomie tam jesteś. Brawo, może i mi się kiedyś tak uda ;D


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-01-2013 16:24

(09-01-2013 16:13)mlekoju napisał(a):  Widzę w takim razie, że już na zaawansowanym poziomie tam jesteś. Brawo, może i mi się kiedyś tak uda ;D

jak na e- polskę to jest nas kilka osób dobrze działających Smile
ja
misza02
mmichal
kleomens

w porównaniu do reszty e-krajów to nam jeszcze daleko, pod względem rozwoju firm i ilości biznesów to bym powiedział, że misza02 jest nawet bardziej rozwiniętym, tylko iż on znacznie więcej niż ja zainwestował w grę, ale jak zacznie wypłacać to nie będą to małe kwoty



misza myślałeś nad tematem organizacji - warto w ten temat wchodzić ??
będziesz coś działać w tym kierunku ? jakieś konkretnie info o organizacji w skrócie z samymi szczegółami jesteś w stanie podać ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 09-01-2013 16:33

wlasnie sie dzisiaj zastanawialem nad organizacja. dlatego dodalem 50 euro do swojego konta, ale organizacji nie otworzylem a troszke kasy zainwestowalem w miejsca pracy w firmie w RO z miesiwem Smile nie mam zbytnio natchnienia po ostatnich przezyciach aby w domu siedziec i studiowac na nowo opis organizacji ale moze na weekend posiedze i cos skleje na ten temat. ale jest to cos podobnego co istnieje w anno.
a jak idzie produkcja domkow tomazzi? co jest potrzebne i ile jeden pracownik jest w stanie wytworzyc?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-01-2013 16:46

(09-01-2013 16:33)misza02 napisał(a):  wlasnie sie dzisiaj zastanawialem nad organizacja. dlatego dodalem 50 euro do swojego konta, ale organizacji nie otworzylem a troszke kasy zainwestowalem w miejsca pracy w firmie w RO z miesiwem Smile nie mam zbytnio natchnienia po ostatnich przezyciach aby w domu siedziec i studiowac na nowo opis organizacji ale moze na weekend posiedze i cos skleje na ten temat. ale jest to cos podobnego co istnieje w anno.
a jak idzie produkcja domkow tomazzi? co jest potrzebne i ile jeden pracownik jest w stanie wytworzyc?

oki doki jak będziesz miał wenę to przysiądź do tej kwestii Smile

co do domków to powiem masakra - sam u siebie pracując mając 90 punktów ekonomii, produktywność i wpływ to jednorazowo produkowałem 0.18 domku czyli tydzień na 1 domek także średnio opłacalny biznes
do produkcji potrzebujesz i drewna i żelaza a ich ceny też niskie nie są
szczerze mówiąc właśnie sprzedałem firmę zarabiając jeszcze na niej pod względem xau za jakie sprzedałem Big Grin także zastanawiam się nad nową 3 firmą i coś nie długo otworzę 3 i pewnie 4 tylko jeszcze nie za bardzo wiem co ale coś się wymyśli Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 09-01-2013 16:50

a widze ze GazetaPL juz jest valentyna. ciekawe za ile poszla Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-01-2013 16:55

(09-01-2013 16:50)misza02 napisał(a):  a widze ze GazetaPL juz jest valentyna. ciekawe za ile poszla Smile

taniej by go wyszło samemu firmę brukowców uruchomić Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 09-01-2013 16:57

ha nie mow ze kupił za 18 Euro xD