Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 16:40

(16-10-2012 16:38)tomazzi napisał(a):  
(16-10-2012 16:21)WojaKk napisał(a):  Za godzinę będę w Łodzi, niech nikt mnie nie meetinguje Big Grin

Muszę uzbierać kasę na PP żeby dokonać wpłaty bo gra mnie coraz bardziej wciąga Tongue

nie musisz od razu wpłacać całości a po trochu
mój siostrzeniec dzisiaj rozpoczął, wpłacił bo ma na pp 5 e i zbiera sobie dalej a za 5 e można redakcję zakupić już firmę a sprzedaż gazet też może być dobrym biznesemSmile

Ale wiesz jak to jest ten bonus od depozytu Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 16:40

mmichał ty mi tu w temacie agitacji nie rób Tongue
masz w stópce to mi tutaj nie szalej Tongue
no ładnie ładnie firma ci się rozwija Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 16:46

(16-10-2012 16:21)WojaKk napisał(a):  Za godzinę będę w Łodzi, niech nikt mnie nie meetinguje Big Grin

ja swoich poleconych nie zapraszam na razie na spotkania Big Grin ale dla innych nie znam litości Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - sowa97 - 16-10-2012 16:54

a jak zaprosisz to on musi przyjąć ?
Sorry tomazzi ale przeglądałem temat i kliknąłem w jego link.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 17:00

(16-10-2012 16:54)sowa97 napisał(a):  a jak zaprosisz to on musi przyjąć ?
Sorry tomazzi ale przeglądałem temat i kliknąłem w jego link.

tutaj nie ma, że możesz czy nie możesz tylko ktoś cię bierze i jeśli ma więcej wpływów i energii to wygrywa spotkanie i po spotkaniu jeśli zwycięży dostaje od 1 pln do 1000 ( w zależności od ilości środków na twoim koncie) plus 15% z twoich dziennych wpływów

no wiesz mnie uczono, że z szacunku do czyjejś pracy jak ktoś coś robi, opisuje to w podzięce rej się z jego polecenia ale są ludzie i są ... i dalej no comment


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 16-10-2012 17:18

Tylko, że na założenie nawet redakcji potrzebne jest 6€ (5€ za założenie + 1€ za licencję) + kupienie maszyny czy czegoś tam Tongue Więc 5€ nie starczy, chyba że nie trzeba licencji Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 17:22

(16-10-2012 17:18)WojaKk napisał(a):  Tylko, że na założenie nawet redakcji potrzebne jest 6€ (5€ za założenie + 1€ za licencję) + kupienie maszyny czy czegoś tam Tongue Więc 5€ nie starczy, chyba że nie trzeba licencji Wink

szczerze mówiąc nie wiem,ale i chyba do gazety potrzebna jest maszyna
zapytaj na forum tam doświadczeni gracze na pewno odpowiedzą na temat tej kwestii
chyba, że mmichal zna odp na to pytanie Smile na razie jedyny z nas który pierwszy ruszył z firmą z forum Smile


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 17:25

(16-10-2012 17:18)WojaKk napisał(a):  Tylko, że na założenie nawet redakcji potrzebne jest 6€ (5€ za założenie + 1€ za licencję) + kupienie maszyny czy czegoś tam Tongue Więc 5€ nie starczy, chyba że nie trzeba licencji Wink

Plus jakieś dodatkowe oddziały i stanowiska prac po 1€ i chyba materiał czyli papier

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 16-10-2012 17:28

(16-10-2012 17:25)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 17:18)WojaKk napisał(a):  Tylko, że na założenie nawet redakcji potrzebne jest 6€ (5€ za założenie + 1€ za licencję) + kupienie maszyny czy czegoś tam Tongue Więc 5€ nie starczy, chyba że nie trzeba licencji Wink

Plus jakieś dodatkowe oddziały i stanowiska prac po 1€ i chyba materiał czyli papier

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
Ok, dzięki za info Wink

Dodatkowo przed chwilą potwierdziłem to co sądziłem. Tomazzi napisał, że w meetingach te czerwone to my a zielone to druga osoba. Jednak czerwony kolor ma osoba, która aktualnie "przegrywa" spotkanie ale jednak może jeszcze to ulec zmianie. Jeśli pasek jest cały zielony a na środku cienka szara linia to znaczy, że jest remis i nikt nie zostaje nikogo poleconym Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 17:33

(16-10-2012 17:28)WojaKk napisał(a):  
(16-10-2012 17:25)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 17:18)WojaKk napisał(a):  Tylko, że na założenie nawet redakcji potrzebne jest 6€ (5€ za założenie + 1€ za licencję) + kupienie maszyny czy czegoś tam Tongue Więc 5€ nie starczy, chyba że nie trzeba licencji Wink

Plus jakieś dodatkowe oddziały i stanowiska prac po 1€ i chyba materiał czyli papier

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
Ok, dzięki za info Wink

Dodatkowo przed chwilą potwierdziłem to co sądziłem. Tomazzi napisał, że w meetingach te czerwone to my a zielone to druga osoba. Jednak czerwony kolor ma osoba, która aktualnie "przegrywa" spotkanie ale jednak może jeszcze to ulec zmianie. Jeśli pasek jest cały zielony a na środku cienka szara linia to znaczy, że jest remis i nikt nie zostaje nikogo poleconym Wink

nie zawsze zależy który jesteś w spotkaniu Smile jak po lewej stronie to masz zielony kolor jak po prawej to czerwony także osoba mająca dłuższy pasek wygrywa Smile także zależy po której stronie jesteś taki jest kolor twój także wygrywający może mieć zielony kolor ze strony lewej lub czerwony ze strony prawej Smile