Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 22-12-2012 23:07

Czytałem to na forum, mniej więcej rozumiem ale tłumaczenia się nie podejmę. Zobaczcie kto walnął promocje na kanapki Big Grin
Odpalał ktoś z was Intelligence Packets ? Jestem ciekaw jak to działa. Teraz inteligencja od dłuższego czasu waha mi się w granicach 39-41%. Jak kupię powiedzmy 50 intelligence packets to co wtedy ? Inteligencja skoczy mi do 90% i wtedy w tych granicach będzie się wahać dłuższy czas czy spadnie po czasie ? Jeśli tak to po jakim ?
Dzięki bardzo za informację.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 22-12-2012 23:20

dzis kupilem pakiet i po prostu dodało mi 50% do obecnego stanu


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 22-12-2012 23:21

(22-12-2012 23:07)kleomenes napisał(a):  Czytałem to na forum, mniej więcej rozumiem ale tłumaczenia się nie podejmę. Zobaczcie kto walnął promocje na kanapki Big Grin
Odpalał ktoś z was Intelligence Packets ? Jestem ciekaw jak to działa. Teraz inteligencja od dłuższego czasu waha mi się w granicach 39-41%. Jak kupię powiedzmy 50 intelligence packets to co wtedy ? Inteligencja skoczy mi do 90% i wtedy w tych granicach będzie się wahać dłuższy czas czy spadnie po czasie ? Jeśli tak to po jakim ?
Dzięki bardzo za informację.

geo kanapek zgromadził a środki na płace wydaje więc czas zarobić by na płace było Tongue

co do pytania o inteligencje skoczy ci do 90 i spada 5% na godzinę także w 10 h wróci do poziomu jaki masz Big Grin
szczerze mówiąc to trochę szkoda e na te zakupy
ja nie miałem jeszcze czasu by tym opisom się przyjrzeć - wiadomo święta za pasem, żona z porządkami dostaje ... i całą rodzinę do swoich pomysłów angażuje bo przecież sama nie wyrobi się ze wszystkim
ehhh byle do poniedziałku Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 22-12-2012 23:32

To faktycznie szkoda kasy. bartex, a wróciła ci już inteligencja do stanu z przed kupna ?
tomazzi, ja też musiałem zahaczyć o sprzątanie w całym domu, już nie wystarcza jak ogarnę swój pokój Tongue
A tak poza tym to życzę wszystkim czytającym teraz ten post Wesołych Świąt !


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 22-12-2012 23:56

(22-12-2012 23:21)tomazzi napisał(a):  [quote='kleomenes' pid='519496' dateline='1356214076']
ja nie miałem jeszcze czasu by tym opisom się przyjrzeć - wiadomo święta za pasem , żona z porządkami dostaje ... i całą rodzinę do swoich pomysłów angażuje bo przecież sama nie wyrobi się ze wszystkim
ehhh byle do poniedziałku Big Grin
swieta siwetami. ja od wczoraj nie mam czsu wlaczyc kompa :/ uroki powrotu do pl i witania sie w starym polskim zwyczaju --> flaszka --> flaszka --> flaszka. wymowki typu - ale ja przeciez jestem autem niestety nie pomagaja. dlatego prosze o krotkie streszczenie tego co tam pisza w tej pijackiej dokumentacji. ale te cierpienie ma swoje dobre strony Smile 28.12 na snowbord Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 23-12-2012 00:00

(22-12-2012 23:32)kleomenes napisał(a):  tomazzi, ja też musiałem zahaczyć o sprzątanie w całym domu, już nie wystarcza jak ogarnę swój pokój Tongue
A tak poza tym to życzę wszystkim czytającym teraz ten post Wesołych Świąt !
niestety ja nie moglem sie ograniczyc do jednego pokoju. mieszkanie na obczyznie, pomoc dla tesciowej no i wlasnej matce tez nie mozna odmowic. dobrze ze snieg az tak mocno nie sypie zeby dwa podworka jeszcze odsniezac Big Grin
no i oczywiscie Wesolych Swiat dla wszystkich osob czytajacych to forum (tych jawnych i tych anonimowych) Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Paweu22 - 23-12-2012 21:31

Skąd wiadomo z kim pójść na spotkanie żeby wygrać?? Czy po kliku na Meeting przy danej osobie widać jej statystyki i w razie czego można jeszcze anulować???

tomazzi zarejestrowany z refa.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-12-2012 21:40

(23-12-2012 21:31)Paweu22 napisał(a):  Skąd wiadomo z kim pójść na spotkanie żeby wygrać?? Czy po kliku na Meeting przy danej osobie widać jej statystyki i w razie czego można jeszcze anulować???

tomazzi zarejestrowany z refa.

czy wygrywasz spotkanie czy je przegrywasz widzisz dopiero w czasie spotkania z danym graczem
przed spotkaniem niestety nie masz możliwości sprawdzenia tego

dzięki za rej


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Paweu22 - 23-12-2012 21:57

Więc nie ma żadnej zależności odnośnie ostatniej aktywności lub tego czy ktoś jest na końcu/początku listy???? Kiedy mogę zacząć się spotykać bo jak na razie to wynająłem dom i bylem w pracy 8h wiec pewnie szanse na wygranie mam marne???


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-12-2012 22:16

(23-12-2012 21:57)Paweu22 napisał(a):  Więc nie ma żadnej zależności odnośnie ostatniej aktywności lub tego czy ktoś jest na końcu/początku listy???? Kiedy mogę zacząć się spotykać bo jak na razie to wynająłem dom i bylem w pracy 8h wiec pewnie szanse na wygranie mam marne???

ktoś może mieć teczkę, garnitur i dom a nie logował się kilka dni i będzie miał i tak wyższe wszystko od ciebie i nie wygrasz z nim spotkania
jak mówię wygraną czy przegraną widzisz dopiero w czasie spotkania
chcąc być silniejszym w czasie spotkań to musisz mieć tv, aktówkę, garnitur jeść i pić i czytać prasę