Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - sowa97 - 16-10-2012 15:38

Ja zrobiłem konto, bo od wczoraj na gmaila potwierdzenie nie dostałem, na interii weszło od razu. Zaczynam z poradnikiem :]


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 15:53

(16-10-2012 15:38)sowa97 napisał(a):  Ja zrobiłem konto, bo od wczoraj na gmaila potwierdzenie nie dostałem, na interii weszło od razu. Zaczynam z poradnikiem :]

Ja na gmail dostałem bez problemu tyle że był w Spamie

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - sowa97 - 16-10-2012 15:55

Pracowałeś 8 godzin w firmie Winn Zielonogorskie i płacisz podatek w wysokości 0,00 mmichal013 zá

Chyba pracuję u ciebie :] Dało mnie do lublina.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 16-10-2012 16:01

malo osob dochodzi do gry


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 16:01

(16-10-2012 15:55)sowa97 napisał(a):  Pracowałeś 8 godzin w firmie Winn Zielonogorskie i płacisz podatek w wysokości 0,00 mmichal013 zá

Chyba pracuję u ciebie :] Dało mnie do lublina.

Mam oddział pracy w lublinie ale chwilowo nie ma wolnych stanowisk

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

Edit: czy ja wiem czy mało wkońcu e-polska jest od niedawna w grze


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 16:03

mmichal chyba sowa jest twoim poleconym bo moim nie jest Tongue
i popatrz ty ja się opracował przy poradniku, ty nie a złapałeś poleconego Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Takeo - 16-10-2012 16:07

Ile czasu zajmuje dojście do 1 wypłaty początkującemu ? Nie wiem czy zaczynać w to grać...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 16-10-2012 16:11

do nastepnego roku nazbbierasz Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 16:12

(16-10-2012 16:07)Takeo napisał(a):  Ile czasu zajmuje dojście do 1 wypłaty początkującemu ? Nie wiem czy zaczynać w to grać...

ciężko odp na to pytanie bo z dnia na dzień zarobki masz coraz większe
jeśli np zainwestujesz w firmę wpłacisz swoje środki to wtedy jeszcze szybciej zarabiasz, zwraca ci się inwestycja masz zarobek i szybciej masz na nowe inwestycje, firmy
na pewno tutaj więcej i szybciej zarobisz bawiąc się jak klikając w buxach po 2-6 centów dziennie w których w 99% stron nie zdążysz nawet wypłacić gdyż bux stanie się szybciej scamem jak ty sam uzbierasz na wypłatę


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 16:12

(16-10-2012 16:07)Takeo napisał(a):  Ile czasu zajmuje dojście do 1 wypłaty początkującemu ? Nie wiem czy zaczynać w to grać...

Aktualnie ciężko na to pytanie odpowiedzieć bo jeszcze nikt nawet nie zarobił 1€ (nie licząc bonusów od poleconego)
Jednak jak wiadomo początki w grach są trudne ale z czasem powinniśmy dojść do lepszych dochodów.

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2