Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 04-12-2012 22:37

czemu akurat tą za 5e?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-12-2012 22:40

(04-12-2012 22:37)Blackers napisał(a):  czemu akurat tą za 5e?

możesz kupić tańszą to nie problem, ale tańsza to sprawi iż więcej mięsa będziesz potrzebował na produkcję kanapek
ta za 5 e sprawi, że z 1 szt mięsa będziesz miał 2 kanapki


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 04-12-2012 22:50

Zostało mi ponad 3 Euro wiec jestem zmuszony do kupna tej za 3. Potem w razie czego będę mógł ją zmienić?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-12-2012 22:52

(04-12-2012 22:50)Blackers napisał(a):  Zostało mi ponad 3 Euro wiec jestem zmuszony do kupna tej za 3. Potem w razie czego będę mógł ją zmienić?

tak tylko wtedy cię wyjdzie za licencję łącznie 8 e
bo teraz za 3 a potem za 5 to wyjdzie 8 a licencje się nie sumują


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 04-12-2012 22:55

racja. no i chyba z energia jaka daja kanapki bedzie lipa (jak sie nie myle)


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-12-2012 22:57

(04-12-2012 22:55)misza02 napisał(a):  racja. no i chyba z energia jaka daja kanapki bedzie lipa (jak sie nie myle)

nie tak Smile musi kilka kanapek wyprodukować by miały energię 25 Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 05-12-2012 00:03

a jak to jest z garniakami i aktowkami. po 4 tyg system automatycznie mi je kupuje. ale od kogo? jaka jest zasada odnawiania zakupu? czy jest kupowane od tej samej firmy w ktorej wczesniej to kupilismy czy jest brana najtansza oferta czy moze budzet panstwa (ale jak stock sie skonczyl to tego nie ma) Sad


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 05-12-2012 00:06

Ja tam musiałem ręcznie odnowić.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 00:08

(05-12-2012 00:03)misza02 napisał(a):  a jak to jest z garniakami i aktowkami. po 4 tyg system automatycznie mi je kupuje. ale od kogo? jaka jest zasada odnawiania zakupu? czy jest kupowane od tej samej firmy w ktorej wczesniej to kupilismy czy jest brana najtansza oferta czy moze budzet panstwa (ale jak stock sie skonczyl to tego nie ma) Sad

garnitur kupuje automatycznie jeśli masz środki - kupuje z oferty z najniższą ceną Smile
aktówkę musisz kupić sam, nie wiem jak z lodówką bo jeszcze pierwsza mi się nie zużyła

no buraki walące cenami na płacie w garniturach już ceny podnoszone są przez grę by byli na plusie - oby tak dalej Big Grin obniżanie ceny będzie powodowało, że więcej wydadzą na wyprodukowanie produktu niż dostaną za jego sprzedaż Big GrinBig Grin

bekabekabekabeka ekonomiści jak z koziej dupy trąba Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 05-12-2012 00:17

spokojnie. juz niedlugo moja firma zapewni naplyw nowych produktow za polowe ich ceny Big Grin

btw

kiedy wam sie koncza garniaki i aktowki?