Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 04-12-2012 14:47

Blackers na Twoim miejscu wstrzymalbym sie z zakladaniem jakiejkolwiek firmy na ta chwile. Rynek jest strasznie nieciekawy. Co do tego przebijania cen to ja rowniez mam w planie zaczac pracowac u tych smialkow co tam winduja. Maszyna ma jeszcze 3 dni zywotnosci i pozniej przeczekam az wszyscy sie wyszaleja. Moze naprawde ktos zacznie bankrutowac i pojdzie po rozum do glowy? a na ta chwile tak jak juz wspomnialem wczesniej do czasu az maszyna firmowa funkcjonuje napsuje tym wszystkim pro inwestorom jeszcze troszeczke krwi^^


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 04-12-2012 14:52

To moze i faktycznie przeczekam ten okres, a co myślicię nad kupnem za grosze 600 udziałów Valentego gazety? Ktoś siedzi w gazetach? Opłaca się zabawa w to?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 04-12-2012 14:53

Buch, ja mam podobny zamysł, maszynę mam jeszcze dwa dni potem robię podliczenie. Jeśli świeżaki dalej będą tak jechać z cenami wstrzymuję produkcję i farmię u nich Big Grin Niektórzy na pewno w cyklu miesięcznym wyjdą na minus.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-12-2012 14:54

(04-12-2012 14:52)Blackers napisał(a):  To moze i faktycznie przeczekam ten okres, a co myślicię nad kupnem za grosze 600 udziałów Valentego gazety? Ktoś siedzi w gazetach? Opłaca się zabawa w to?

poczytaj temat 2-3 strony do tyłu
była rozmowa na temat brukowców i kupna w nich udziałów


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bolo9797 - 04-12-2012 16:57

Ai muncit deja azi. Mai poti munci maine.

tlumacz pisze ze nie moge dzissiaj procowa czy cos w tym stylu...
W pracowalem wczoraj...

O widz ze sa do wynajecia 3 zl za 1 dzien oplaca sie??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-12-2012 17:07

(04-12-2012 14:53)spinhack napisał(a):  Buch, ja mam podobny zamysł, maszynę mam jeszcze dwa dni potem robię podliczenie. Jeśli świeżaki dalej będą tak jechać z cenami wstrzymuję produkcję i farmię u nich Big Grin Niektórzy na pewno w cyklu miesięcznym wyjdą na minus.

ja mam do 19-stego także strasznie długo jeszcze
wyjdą dekle na minus i gonia i drób indyk, ale głupim nie przegadasz
żadne nie zna słów i znaczenia popyt i podaż - niech mają full na rynku towaru - zrobi się pusto na koncie firmowym to albo się skończą ich oferty albo dopłacą i będą dalej jechać, a w przypadku wieś-maka drobiu indyka to skóra jest jak najbardziej potrzebnym towarem na rynku bekabekabeka


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 04-12-2012 17:25

(04-12-2012 16:57)bolo9797 napisał(a):  Ai muncit deja azi. Mai poti munci maine.

tlumacz pisze ze nie moge dzissiaj procowa czy cos w tym stylu...
W pracowalem wczoraj...

O widz ze sa do wynajecia 3 zl za 1 dzien oplaca sie??



U mnie było niedawno po 2zł, ale za 3 zł to też nie dużo Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bolo9797 - 04-12-2012 18:53

Tamazi to odpowiesz na moje pytanie...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-12-2012 18:57

(04-12-2012 18:53)bolo9797 napisał(a):  Tamazi to odpowiesz na moje pytanie...

jakie pytanie ?
nie widziałem żadnego ...
napisz jeszcze raz


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 04-12-2012 19:11

panowie do weekendu postaram sie dodac do marketu zarowno gajerki jak i aktowki za ceny jakich oni nigdy nie osiagna, a co najlepsze ja jeszcze na tym zarobie Big Grin
beda mieli Rolleyes