Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - rasiak221 - 29-11-2012 00:03

Pytanko mam, spotykając się cały czas rosną mi cały czas moje pkt ekonomiczne, pracuje rośnie moja płaca, ale czy opłaca się cały czas chodzić na spotkania ? zarabiam po 2 zł za każde spotkanie, zabiera to sporo energii, z ludzi którzy są mi polegli nic nie zarabiam praktyczniea teraz po spotkaniu z innym dobrym jak na moją okolicę graczem mając 12,40 inteligencji od 2h mam znów 10 Wink
Nie lepszym i szybszym rozwiązaniem do dobrego rozwiniecia się byłoby samo pracowanie co rozwijało by mój procent za zarobek? bo tak, to on zarabiając po 2 zł za spotkanie spada cały czas ten procent (czyt. punkty ekonomiczne które by nie spadały chyba, gdybym pracował i nie chodził na spotkania) przez brak energii do której ciężko mi dojść zarabiając te 2 złote Wink
mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumiał i mi odpowieWink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 29-11-2012 00:08

inteligencja ci bedzie mimo wszystko spadala tak jak energia. teczka i tv dodaja inteligencji (ale sa drogie) oraz czytanie prasy. mysle ze lepiej jest pracowac bo na spotkaniach mozesz trafic na silniejszego (a masz niski poziom inteligencji avatora) i stac sie jego podwladnym. ale to jest moje zdanie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 29-11-2012 00:13

praktycznie w poczatkowej fazie gry moim zdaniem spotkania to zrodlo dochodu zeby szybciej dosjc do rzeczy typu tv, ubrania itd
takze nie zwazaj na swoje statystyki, wspolczynnik ekonomiczny bedzie Ci rosl codziennie o ile systematycznie bedzie pracowal, na poczatek polecam robic spotkan jak najwiecej, szybciej sie dorobisz


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 29-11-2012 00:18

no widzisz Smile co osoba to teoria


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-11-2012 00:25

a ja mam najprostszą teorię i wilk będzie syty i owca cała Big Grin
zainwestować 1 euro, zamienić na złoto - złoto na pl
i zakupić wszystko co potrzebne, podnosić sobie statystyki i plus chodzić na spotkania Smile
wtedy więcej będziesz zarabiał z pracy i spotkań Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - enjoy91 - 29-11-2012 00:44

w jaki sposob mozna wplacic mniejsza kwote niz 5 euro do gry, skoro prze tel nie mozna tego zrobic.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - rasiak221 - 29-11-2012 01:06

(29-11-2012 00:25)tomazzi napisał(a):  a ja mam najprostszą teorię i wilk będzie syty i owca cała Big Grin
zainwestować 1 euro, zamienić na złoto - złoto na pl
i zakupić wszystko co potrzebne, podnosić sobie statystyki i plus chodzić na spotkania Smile
wtedy więcej będziesz zarabiał z pracy i spotkań Smile

nawiązując można chyba trójkę najniżej ale przemyslę, bo ciekawe Wink
narazie mam 12 ludzi którzy są moimi uległymi, gazetkę przeczytałem i dzięki za info z tą inteligencją, tego nie wiedziałem ; ) hm, a tam jeszcze któryś poprzednik wspomniał, że mogę więcej wyciągać za spotkania? dotychczas wydawało mi się, że większą ilość pieniędzy za spotkania mogę dostać wtedy gdy osoba z którą się spotykam ma więcej funduszy na swoim koncie Big Grin wyprowadźcie mnie z błędu bądź potwierdźcie teorie Big Grin
a - jestem w wielkopolsce a tutaj strasznie słabo ;d


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 29-11-2012 01:11

(28-11-2012 23:13)yazir napisał(a):  No praktycznie tak 1PLN - 1.09RON

Hmm ... a skąd takie przeliczenie ??? Odnosząc waluty do jednostki złota wychodzi prawie 1:3 .


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-11-2012 10:59

(29-11-2012 01:06)rasiak221 napisał(a):  
(29-11-2012 00:25)tomazzi napisał(a):  a ja mam najprostszą teorię i wilk będzie syty i owca cała Big Grin
zainwestować 1 euro, zamienić na złoto - złoto na pl
i zakupić wszystko co potrzebne, podnosić sobie statystyki i plus chodzić na spotkania Smile
wtedy więcej będziesz zarabiał z pracy i spotkań Smile

nawiązując można chyba trójkę najniżej ale przemyslę, bo ciekawe Wink
narazie mam 12 ludzi którzy są moimi uległymi, gazetkę przeczytałem i dzięki za info z tą inteligencją, tego nie wiedziałem ; ) hm, a tam jeszcze któryś poprzednik wspomniał, że mogę więcej wyciągać za spotkania? dotychczas wydawało mi się, że większą ilość pieniędzy za spotkania mogę dostać wtedy gdy osoba z którą się spotykam ma więcej funduszy na swoim koncie Big Grin wyprowadźcie mnie z błędu bądź potwierdźcie teorie Big Grin
a - jestem w wielkopolsce a tutaj strasznie słabo ;d

można wpłacić 1 e - wystarczy napisać do admina
zarobki ze spotkań zależne są od inteligencji, wpływu i energii Smile im wyższe wszystko tym więcej zarobisz z każdego spotkania


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 29-11-2012 15:18

Dlaczego system sam sobie podnosi ceny moich produktów? Ktoś też tak miał?