Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 23-11-2012 16:32

no dzisiaj bede otwieral kanapki, a to ze sam u siebie moge pracowac to wiem.
czekam az chlopaki dadza znac, ze sa to otworze sloty Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-11-2012 17:04

ja zaraz po 24 popracowałem więc mam już z głowy Smile

Wojakk mam nadzieję, że nie masz żalu iż większość osób z forum nie kupuje kanapek z twojej ex firmy ??
bo chodź za bezcen przeją ją od ciebie oszczędzając kupę euro na tym biznesie, to coś udziałów masz i coś zarobisz na jego wypłatach


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 23-11-2012 17:55

Dobra, jak coś to misza02 wystaw slot to przepracuję Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 23-11-2012 18:01

oki wystawiam


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 23-11-2012 18:04

You worked for 8 hours at MISZA DRINKS SA Company and you payed a tax of 0.70 PLN to impecabil

Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kiperek - 23-11-2012 22:12

Zapisałem się z refa z 1 posta Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-11-2012 22:59

(23-11-2012 22:12)kiperek napisał(a):  Zapisałem się z refa z 1 posta Smile

dziękuję za zapis Smile

misza dziękuję za porządny zakup mięsa, ten zapas ci na trochę starczy Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 23-11-2012 23:42

zapasy trzeba robic u swoich Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-11-2012 23:44

jak jesteś i będziesz to po 24 ustawię sloty więc zapraszam będziesz miał szychtę odbitą Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 23-11-2012 23:48

zostalo mi jeszcze 1:40 h do zakonczenia u siebie, a nie wiem czy browarkow starczy do tej godziny.
a orientujesz sie jak to jest dokladnie z firma handlowa? zastanawiam sie nad rynkiem rumunskim tylko jeszcze nie wiem do konca jak tam jest. bede musial sie tam przejechac i obadac sprawe. chodzi mi o to czy jak otworze firme na rumunie to jak licencja mi jest potrzebna? i czy moge tam zatrudniac i sprzedawac towary z wszystkich moich firm produkcyjnych?