Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 08-11-2012 20:41

tomazzi jak dla ciebie czym więcej firm z kanapkami tym lepiej Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 20:47

(08-11-2012 20:41)mmichal013 napisał(a):  tomazzi jak dla ciebie czym więcej firm z kanapkami tym lepiej Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

schodzi mi mięso, po to je produkuję by było do produkcji kanapek Smile ale i też kanapki są tańsze Smile
buch dzisiaj miał już we mnie klienta na bułki i nie raz jeszcze miał będzie i każdy zadowolony Smile w tobie też przecież mam klienta Smile


Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 08-11-2012 20:50

(08-11-2012 20:47)tomazzi napisał(a):  
(08-11-2012 20:41)mmichal013 napisał(a):  tomazzi jak dla ciebie czym więcej firm z kanapkami tym lepiej Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

schodzi mi mięso, po to je produkuję by było do produkcji kanapek Smile ale i też kanapki są tańsze Smile
buch dzisiaj miał już we mnie klienta na bułki i nie raz jeszcze miał będzie i każdy zadowolony Smile w tobie też przecież mam klienta Smile

a właśnie co do firmy to może wiesz czy jest jakiś limit miejsc pracy bo ja aktualnie mam 9 miejsc na 6 regionów ale dobrze by było mieć na każdy region tak po 2 miejsca pracy Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 20:52

(08-11-2012 20:50)mmichal013 napisał(a):  
(08-11-2012 20:47)tomazzi napisał(a):  
(08-11-2012 20:41)mmichal013 napisał(a):  tomazzi jak dla ciebie czym więcej firm z kanapkami tym lepiej Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

schodzi mi mięso, po to je produkuję by było do produkcji kanapek Smile ale i też kanapki są tańsze Smile
buch dzisiaj miał już we mnie klienta na bułki i nie raz jeszcze miał będzie i każdy zadowolony Smile w tobie też przecież mam klienta Smile

a właśnie co do firmy to może wiesz czy jest jakiś limit miejsc pracy bo ja aktualnie mam 9 miejsc na 6 regionów ale dobrze by było mieć na każdy region tak po 2 miejsca pracy Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

nie ma limitu na ilość miejsc pracy Smile możesz mieć i np 100 miejsc pracy Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 08-11-2012 21:57

czy moglby mi ktos wyjasnic dlaczego zamiast np wprowadzonej zmiany w stawce
np 7.5 zaokragla mi dana liczbe do 7? kazda liczbe po przecinku mi zaokragla


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 21:59

bo ma być kropka
jak dasz 7.5 to będzie 7.5
jak dasz z przecinkiem to ci ustawi 7 automatycznie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 08-11-2012 22:03

no teraz mnie pokonales^^
bylem przekonany ze to nie ma zadnej roznicy, wow


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 22:09

(08-11-2012 22:03)buch napisał(a):  no teraz mnie pokonales^^
bylem przekonany ze to nie ma zadnej roznicy, wow

ot i widzisz cała tajemnica Big Grin drobna rzecz, szczegół a robi swoją robotę Smile




Wszyscy z grupy jutro pracujemy u buch, nick w grze buch88

buch pamiętaj, że pracujesz sam u siebie jutro bo możesz Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 08-11-2012 22:16

wystawiam miejsca zaraz po polnocy, im szybciej tym lepiej, zebysmy caly dzien sie nie szukali^^
wystawione
tomazzi dlaczego przebijasz?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-11-2012 00:24

Ai muncit 8 ore la compania White Castle , ai castigat 21.99 PLN si ai platit un impozit de 5.50 PLN catre Bugetul de Stat

przebijałem na chwilkę by mi 4 znajomych wskoczyło do pracy także spokojnie bo dałem jako 1 by mogli pracować bo inaczej by mi nie przyszli do pracy także spoko loko
co wieczór tak robię i mam 4 pracowników do rana a potem mam stanowiska wolne dla nowych Smile