Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 08-11-2012 10:35

jak moglbym kupic produkt u konkurencji tymbardziej ze byl prawie w tej samej cenie
zeby to jakos prosperowalo trzeba pierw wspierac "swoich"


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 10:39

(08-11-2012 10:35)buch napisał(a):  jak moglbym kupic produkt u konkurencji tymbardziej ze byl prawie w tej samej cenie
zeby to jakos prosperowalo trzeba pierw wspierac "swoich"

geo sprzedaje swoim więc on miesza ceną, ale iż z naszej grupy ludzie opanowali można powiedzieć rynek pracy swoimi ofertami więc u niego, raiden i valentyn za wiele osób już nie pracuje Big Grin
miałeś 2 kanapki na rynku, ale to już miałeś bo kupiłem - muszę lodówkę uzupełnić bo się zapasy w niej kończą Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - lukasz9669 - 08-11-2012 15:07

ej co mam wynajoc dom jak nie ma go w okolicy ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 08-11-2012 15:07

na polnoc bede w malopolskim tak jak mialo byc, takze bez nerwowSmile
z gory powiem ze jezeli ktos liczy na spotkanie to przez 4 tygodnie jest to niemozliwe gdyz georgebb mnie zablokowal na wylacznosc
to chyba wszystkoBig Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 15:10

(08-11-2012 15:07)lukasz9669 napisał(a):  ej co mam wynajoc dom jak nie ma go w okolicy ?

musisz poczekać aż będzie jakiś dostępny do wynajęcia, lub samemu zakupić za ponad 800 pln i się do niego wprowadzić i wtedy nie będziesz musiał wynajmować Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 15:11

(08-11-2012 15:07)buch napisał(a):  na polnoc bede w malopolskim tak jak mialo byc, takze bez nerwowSmile
z gory powiem ze jezeli ktos liczy na spotkanie to przez 4 tygodnie jest to niemozliwe gdyz georgebb mnie zablokowal na wylacznosc
to chyba wszystkoBig Grin

okej to czekamy na ciebie w małopolskim i od jutra pracujesz u każdego po kolei z grupy
ja na bieżąco informuję w temacie u kogo pracujemy w danym dniu Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 08-11-2012 15:15

Na razie pracowali u mnie:

tomazzi i zdanu.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 08-11-2012 15:30

co do tej pracyw grupie to najkorzystniej dla osoby aktualnie zatrudniajacej aby kazdy zaraz po polnocy przepracowal swoje
ciezko tak caly dzien kontrolowac aby Nasza stawka byla najwyzsza kiedy nie wiadomo o ktorej dany gracz z grupy sie zaloguje, chyba ze macie na siebie jakies namiary?
zawsze moze zajac stanowisko ktos inny i wtedy robi sie problem


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-11-2012 15:37

bez żadnych namiarów spokojnie grupa u każdego pracuje plus są i miejsca dla innych by pracowali i pracują także spokojnie z tym wszystkim Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 08-11-2012 15:48

nie watpie w to ze kazdy pracuje
chodzi mi tylko o stala godzine tej pracy
nie zawsze jestesmy wstanie kontrolowac swoja stawke zeby byla najwyzsza, chyba ze macie tak zdominowany rynek pracy w tym malopolskimBig Grin ze nikt z poza grupy tam nie ma miejsc pracy, wtedy to rozumiemBig Grin