Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 04-11-2012 17:03

@up. Jak masz firmę to pewnie można.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - raxos122 - 04-11-2012 17:08

no to czyli nie można, zacząłem w tym zabawę wczoraj więc mogę tylko pracować jak narazie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-11-2012 17:22

(04-11-2012 16:59)raxos122 napisał(a):  Napisze ktoś jak najszybciej zacząć? Bez wpłacania pieniędzy oczywiście, bo widzę że przez pracowanie wolno na początku leci:/

PS.

Można do grupy?Big Grin

bez inwestowania to tylko praca i spotkania
grupa jest tylko dla osób posiadających firmę, nie masz firmy więc jak chcesz działać w grupie ? ty popracujesz u osób z grupy a osoby jak u ciebie popracują jak nie masz firmy ...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 04-11-2012 17:42

(04-11-2012 15:33)hamcio napisał(a):  mam takie pytanie uzbieralem przez 3 dni 35 pln oplaca sie kupowac kanapke albo wino ? zwroci mi sie to ?
Raczej się nie zwróci, strategia dla nie inwestujących powinna chyba opierać się w zakup dóbr które się nie zużywają (telewizor) lub zużywają się wolno (garniak, aktówka). Dopiero dopiero wtedy inwestycja w bułki i wino ma sens bo zarabiasz na nie w ciągu jednego spotkania.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 04-11-2012 22:09

w takim razie jeżeli master był ostatnim z grupy to jutro pracujemy u tomazziego


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-11-2012 22:11

(04-11-2012 22:09)Coristo napisał(a):  w takim razie jeżeli master był ostatnim z grupy to jutro pracujemy u tomazziego

tak jest dokładnie zgadza się zaczynamy od 1 miejsca Smile
po 24 stanowiska pracy będą dostępne bo z resztą do 23 mam je zajęte wszystkie bo pracują u mnie jeszcze osoby


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-11-2012 00:03

stanowiska pracy dostępne ( francuz nie przebijaj mnie z cenami)
zapraszam za parę minut członków grupy do pracy Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 05-11-2012 00:06

Dopiero teraz zauważyłem te superowe obrazki Big Grin Ja jak zawsze rano przepracuję.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-11-2012 00:12

(05-11-2012 00:06)kleomenes napisał(a):  Dopiero teraz zauważyłem te superowe obrazki Big Grin Ja jak zawsze rano przepracuję.

jak by co to rano odnowię także nie ma problemu, chyba iż sobie teraz postać wyślesz do pracy a od rana będziesz miał wolne konto do spotkań ale jak sam uważasz Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 05-11-2012 00:21

Nawet jak bym chciał to jestem uziemiony przez limit do 8 czy 9 rano.