Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Konta na portalu Darkwarez, tanio, duża ilość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Konta na portalu Darkwarez, tanio, duża ilość (/Temat-SPRZEDAM-Konta-na-portalu-Darkwarez-tanio-duza-ilosc-59847)



[SPRZEDAM] Konta na portalu Darkwarez, tanio, duża ilość - squallpl - 13-10-2012 08:50

Mam do sprzedania sporą ilość kont na portalu DW:

1) Konta ze statusem Zaawansowany, 0 postów, bez emaila. Konta są robione przeze mnie, pochodzą z początku 2012 roku. Cena - 15 gr za sztukę (przy dużym zamówieniu oczywiście cena jest niższa).

2) Konta ze statusem Legendarny, 0 postów, bez emaila. Konta kiedyś kupiłem od pewnego handlarza i obecnie nie są mi już potrzebne. Tutaj konta pochodzą z różnych lat, posiadam nawet konta ze środka 2006 roku, średni wiek konta to 3 lata. Cena - 1,15 zł za sztukę (przy dużym zamówieniu oczywiście cena jest niższa).

Konta nie mają warnów czy ZP. Część kont ma po kilkaset postów, reszta 0. Konta nie są kradzione.

Płatność: przelew bankowy (Alior Sync) lub PayPal

Kontakt: PW


RE: [SPRZEDAM] Konta na portalu Darkwarez, tanio, duża ilość - squallpl - 21-10-2012 15:12

Zachęcam do kupna, oferta dalej aktualna.


[SPRZEDAM] Konta na portalu Darkwarez, tanio, duża ilość - surfer0700 - 26-06-2013 18:01

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.