Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5 groszy za Wątek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 5 groszy za Wątek (/Temat-5-groszy-za-Watek-59836)



5 groszy za Wątek - Szakoo - 12-10-2012 21:05

Witam. Zapłacę 5 groszy za każdy Wątek zrobiony na jakimś znanym forum lub stronie . Treść Wątka ma być taka : Witam. Zapraszam na nową stronę real24.hpu.pl .Strona jest o Realu MAdryt. Zapraszam do odwiedzania strony , codziennie nowe newsy ,proszę o rejestracje i komentowanie.

Pozniej prosze mi wysłać link z wątkiem zrobionym i wysylam 5 groszy.

Mam do rozdania 15 groszy czyli 3 wątki .

Jeżeli bd więcej Watków to wypłacam 3 pierwszym. Zapraszam


RE: 5 groszy za Wątek - tomazzi - 12-10-2012 21:08

oj to zacznie się spam po forach - nie wydaje mi się by była to dobra forma reklamy, 1 postowcy przychodzący na forum byle zrobić spam mile widziani nie są a ich tematy raczej nie są czytane lub w małej ilości



polecałbym przeznaczyć jakieś konkretniejsze środki, wykupić mejling, czy kliki u pampersa czy netele, sejfik i taką reklamą coś zdziałasz na pewno w przeciwieństwie do takiej opcji jak proponujesz

ale to tylko moje osobiste skromne zdanie Smile


RE: 5 groszy za Wątek - Szakoo - 13-10-2012 19:37

ref


5 groszy za Wątek - surfer0700 - 11-11-2013 01:23

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.