Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konto Exsite - VIP UPLOADER - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konto Exsite - VIP UPLOADER (/Temat-Sprzedam-konto-Exsite-VIP-UPLOADER-59832)



Sprzedam konto Exsite - VIP UPLOADER - Driver - 12-10-2012 18:37

Witam.

Posiadam konto na portalu exsite do sprzedaży, konto posiada wysoką i dożywotnią rangę VIP Uploader - nie potrzeba akceptacji newsów przez moderatorów czyli newsy lądują odrazu na stronie głównej exsite, masz możliwość ich edycji przez własny panel administracyjny.
Jeśli ktoś się boi o mail na koncie, to exsite ma możliwość zmiany maila na inny po uprzednim kontakcie z nimi z mojego dotychczasowego maila.
Na koncie jest dodanych ~300 newsów + ~400 komentarzy, dodawałem głównie swoje ripy, i czasem jakieś relki z trackeru.
Konto posiada długi staż na exsite, dobrą renomę i zaufanie ze strony pobierających

Cena konta: - jestem otwarty na wszelkie propozycje po uzgodnieniu na gg 1876014 (czesto niewidoczny)

aukcja grzecznościowa


Sprzedam konto Exsite - VIP UPLOADER - surfer0700 - 26-06-2013 18:00

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.