Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukiwani Testerzy :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukiwani Testerzy :) (/Temat-Poszukiwani-Testerzy-59821)



Poszukiwani Testerzy :) - Karczu - 12-10-2012 14:58

Witajcie

Poszukuję ok. 10-15 osób, które chciałyby wziąć udział w zamkniętych testach serwisu PPA. Od siebie mogę powiedzieć na razie tyle, że nie jest to standardowa kopia ShareCash (tak jak przy większości obecnych serwisów PPA), a coś pozwalającego zarabiać również na całkiem nowych płaszczyznach - w dniu rozpoczęcia testów wyjdzie to, o co chodzi Smile

Testerzy na początku mieliby możliwość testowania serwisu bez wdrożonych wszystkich opcji, które będą dostępne przy starcie serwisu (chodzi tu o konta premium oraz mirrory, które wdrożone byłyby w czasie trwania testów, po naniesieniu poprawek na zgłoszone przez Was błędy i propozycje poprawek).

Zgłaszać się można do mnie poprzez PW według wzoru:
Cytat:Na PPA zarabiam od: orientacyjny czas od jakiego zarabiacie
Korzystam z serwisów: tutaj wypisujecie serwisy z któych korzystacie
Moja technika działania: tutaj możecie napisać w jaki sposób, co i gdzie promujecie - jeżeli macie jakąś swoją tajną technikę, oczywiście nie musicie nic podawać
Moje średnie zarobki: tutaj opisujecie ile mniej-więcej zarabiacie + linkujecie do jakichś swoich dowodów wypłat
Info dodatkowe: jeżeli macie jakieś uwagi do mnie, chcecie napisać "dlaczego ja mam zostać wybrany" itp., to pole pozostawiam dla Was


Co oferuję?
- oczywiście wypłatę wszystkich środków, które zarobicie (tuż po starcie serwisu)
- darmowe konta premium na dłuższy czas
- możliwość testowania serwisu, który wprowadzi swego rodzaju "rewolucyjność" na pewnych płaszczyznach


Daty rozpoczęcia testów jeszcze nie jestem w stanie podać, jednak na pewno rozpoczną się one przed końcem listopada.


Uprzejmie także proszę o nie spamowanie tego tematu bzdurnymi uwagami, przepowiedniami "kolejny serwis nie ma szans" itd., co jest bzdurne samo w sobie, bo jeśli nie wiesz co otwieram i jaką mam strategię, to nie jesteś w stanie niczego przewidzieć. Na pewno dostarczę Wam dopracowane narzędzie.


RE: Poszukiwani Testerzy Serwisu PPA - Admin - 12-10-2012 15:03

o proszę karczu startuje Smile


RE: Poszukiwani Testerzy Serwisu PPA - Karczu - 12-10-2012 15:07

Narazie tylko zamknięte testy Smile


RE: Poszukiwani Testerzy Serwisu PPA - Cherri - 12-10-2012 21:28

Na PPA zarabiam od: 2 miesiace
Korzystam z serwisów: FC
Moja technika działania: YT wiecej nie powiem :*
Moje średnie zarobki: zarobki mam w sygnaturze


RE: Poszukiwani Testerzy Serwisu PPA - Karczu - 12-10-2012 21:42

Podania wysyłamy na PW Smile Będzie łatwiej mi je ogarniać później.


RE: Poszukiwani Testerzy Serwisu PPA - Karczu - 18-10-2012 20:23

Odświeżam temacik Smile Nabór skończy się prawdopodobnie w niedzielę.


RE: Poszukiwani Testerzy :) - Karczu - 22-10-2012 17:44

Zgłoszenia zostają zamknięte Smile Z wybranymi zgłoszonymi osobami skontaktuję się na PW.


Start serwisu prawdopodobnie w styczniu 2013. Po pierwszych testach beta-testerów rozpoczęty będzie nabór na kolejną grupę, więcej informacjiwkrótce Smile


Poszukiwani Testerzy :) - Hybrid1990 - 02-11-2018 16:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.