Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - DobryChlopak - 07-12-2014 19:58

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
2.Serwis: obojętne
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Coś tam próbowałem ,ale to dawno i nie miałem wtedy za bardzo czasu na to. Do tej pory nie zarobiłem nic. Byłbym zadowolony chociażby z małych zarobków żeby mieć mobilizacje na dalsze sukcesy.
4.Twoje wymagania: by mentor pokazał mi jak zarabiać na PPD jakies ciekawostki cokolwiek by zarobic.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
REF Wink


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - piotrek444 - 08-12-2014 20:05

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD): Obojętnie, ważny jest zarobek

2.Serwis: Obojętnie

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Sporo czytałem, ale jeszcze nic nie zarobiłem. Kiedyś dużo handlowałem na allegro.

4.Twoje wymagania: chciałbym z kimś porozmawiać, żeby uczciwie powiedział czy warto iść w tym kierunku i ewentualnie wskazał drogę

5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Oczywiście reflinki, mogę rozważyć również inne propozycje


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Diesiel - 21-12-2014 16:45

1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis: Astrocash
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Doświadczenie średnie, zarobiłem na Astro +1000$, szukam kogoś doświadczonego, z którym dzieliłbym się wiedzą i pomógł się rozwijać.
4.Twoje wymagania: +5$ na początek
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Wymiana różnymi niszami i wiedzą miedzy sobą.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - MrGabor - 23-12-2014 00:26

Jest tu jakakolwiek aktywność ze strony mentorów ?
Temat trochę nieprzydatny i wygasły zresztą...


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Qwazas - 11-01-2015 15:35

PPA
Dawniej FireCash teraz siedze na RoaringCash
Porządnie zacząłem w grudniu 2014, na rc zarobilem $14 do teraz. Mam bloga na blogspocie i wykupiną domene z wordpressem. Na blogspocie mam ok 45 postów, a na drugim ok 15 postów
Pomoc w wybiciu bo mam ok 20 wejść dziennie (download) ale BRAK pobrań. Jakieś podpowiedzi, porady i tak dalej.
Szacunek za pomoc XD
Dzięki


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Liwaaa - 22-01-2015 23:49

Witam. szukam mentora do PPA, jestem zdeterminowany do pracy. Niestety w działach forum wszystkie tego typu tematy są sprzed roku.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - ktostujest - 25-01-2015 13:33

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis:Obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Małe, jednak jestem zdeterminowany do działania.
4.Twoje wymagania:
Stopniowe zwiększanie zysków.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Rejestracje z linku REF .

Moje gg 9003011


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - vertmar - 30-01-2015 13:13

Kod:
1.Metoda zarobku:

PPA
2.Serwis:

AstroCash aczkolwiek jestem skłonny zmienić serwis
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?

Zarabiałem na subach sms około 130zl lecz było to dawno temu. Teraz chcę powrócić i zarabiać coś na PPA


4.Twoje wymagania:

pomoc. Nie chcę gotowych nisz lecz bardziej wskazówki co do ppa i seo. Co do zarobków to nie liczę na wiele. Kilka dolarów dziennie to moje marzenie. Wiem że najpierw na coś trzeba zapracować, więc myślę, że po miesięcznej pracy po 3h każdego dnia 5$ dziennie to do mnie dobry wynik
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?

Refflink oraz ewentualny start w postaci jakiejś wpłaty na hosting i domenę (w grę wchodzi tylko wpłata przez psc/sms



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Corso - 06-02-2015 13:23

1.Metoda zarobku:
PPA
2.Serwis:
Astrocash aczkolwiek cokolwiek Smile
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
na PPA nie wiele ale posiadam dość duże doświadczenie w zarabianiu przez internet.
4.Twoje wymagania:
Kogoś kto mnie dobrze pokieruje w tym temacie.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Ref? Bo co mogę zaoferować?

Proszę pisać na priv. Wink


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - dziewczyna227 - 14-02-2015 21:36

1.Metoda zarobku:
- PPA
2.Serwis:
-AstroCash
3.Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
-Zarobiłam ok. 2.50$
4.Twoje wymagania:
-Oczekuję, pomocy w uploudzie plików, jakie pliki i gdzie je najlepiej wstawiać, na jakich stronach jest najlepszy popyt na nie.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc?
- Mogę zarejestrować, się z Twojego refa lub zapłacić 50 zł po zaraz po zgromadzeniu takiej sumy na stronie.
- Proszę o kontakt-------> GG: 13145325