Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podbijanie domeny na wartości artykułami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Podbijanie domeny na wartości artykułami? (/Temat-Podbijanie-domeny-na-wartosci-artykulami-59803)



Podbijanie domeny na wartości artykułami? - bios - 11-10-2012 21:49

Witam. Czy jeżeli kupię domenę np. com .net .eu i będę dodawał artykuły(znalazłem gdzieś na dysku paczkę w piz** artykułów) lub wlepię wszystkie na raz i zostawię na pół roku to wzrośnie wartość domeny?


RE: Podbijanie domeny na wartości artykułami? - whysoserious - 11-10-2012 23:02

Jak z sensem to prawdopodobnie tak, jak głupio to efekt może być odwrotny.
Pytanie, czy twój poświęcony będzie więcej czy mniej warty niż wzrost wartości jaki uzyskasz.
Wg mnie gra nie warta swieczki


RE: Podbijanie domeny na wartości artykułami? - bios - 12-10-2012 08:28

Jeżeli to by miało być codziennie to nie więcej czasu niż 10min(dodawanie wpisu lub parę wpisów).
Tych artykułów jest trochę w rożnych tematykach, więc nie będzie problemu znalezieniem domeny.


RE: Podbijanie domeny na wartości artykułami? - whysoserious - 12-10-2012 12:35

Ale nie podbijasz wartości domeny bezpośrednio w ten sposób,
tylko bloga/strony jaka na tym jest, czyli ewentualnie pakietu www+domena.

To jest jakiś sposób, bo właściwie na jedno wychodzi, jeśli celem jest sprzedaż,
wtedy wytawiasz "serwis z ruchem + domena". Tylko mam na myśli, że nie podbijasz wartości domeny bezpośrednio w ten sposób, bo możesz po roku wstawić tam inną domenę, zrobić 301 i ruch pozostanie.
To której domenie podbiłeś wtedy, starej czy nowej wartość Wink

Na pewno to lepsze rozwiązanie, niż domena leżaca odłogiem, która nie ma ruchu ani naturalnego,
ani nikt sie nią nie interesuje na giełdach typu aftermarket, mimo że masz ją wystawioną w ofercie sprzedaży. Wtedy albo ja olewasz albo działasz i to co opisałeś ma sens.

Przy atrakcyjnej domenie najskuteczniejsze jest zawsze próbowanie dotarcia do potencjalnego klienta.
Aktywne próbowanie, bo mała szansa, że sam do ciebie trafi.
Zbyt duża konkurencja