Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WeFindWays - pre-launch - 1-3% dziennie - wefindways.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WeFindWays - pre-launch - 1-3% dziennie - wefindways.net (/Temat-WeFindWays-pre-launch-1-3-dziennie-wefindways-net-59781)

Strony: 1 2


WeFindWays - pre-launch - 1-3% dziennie - wefindways.net - rincorn - 11-10-2012 11:50

[Obrazek: b728x90.gif]

Info:

Program: WeFindWays
Zwrot: 1-3% dziennie
Wypłaty: Manualne
Obsługiwane procesory: Egopay, LR, PM, STP i przelew bankowy.

WeFindWays w fazie pre-launch do 20 grudnia.

Minimalny wklad wynosi 1$
mamy tutaj matrix 2x2 a takze kantor wymiany walut.
Zarabiamy do osiagniecia 250%.
Natomiast jęsli ktoś dołączy w fazie prelaunch zarabia aż do 300%
Zarabiamy oceniajac strony (surf), dziennie nalezy obejrzec 2 strony premium i 5 dodatkowo aby zysk dzienny zostal nam naliczony.



Dodatkowo, jest mozliwosc udzialu w matrycy 2x2 podobnie jak to bylo w programie MINT. Jezeli znajdziemy 2 czlonkow ktorzy oplaca wlasna matryce ($10) i pod tymi osobami znajda sie po 2 osoby, to dostaniemy $30. Podobnie, jesli sami wypelnimy matryce znajdujac 6 osob rowniez dostaniemy $30.
Program posiada kantor wymiany walut, a 50% zyskow z wymiany ma byc dodawana do zyskow inwestorow.

Zapraszam do Rejestracji: http://www.wefindways.net/?ref=rincorn
http://www.wefindways.net


RE: WeFindWays - pre-launch - 1-3% dziennie - wefindways.net - tomazzi - 11-10-2012 11:55

brzmi ciekawie Smile
jakie jest minimum wypłaty i ile max oczekiwania na manualną realizacje zleconej wypłaty ?


RE: WeFindWays - pre-launch - 1-3% dziennie - wefindways.net - cortex39 - 11-10-2012 16:02

Program bardzo przypomina Minta. Po za tym oferuje 5% za refa z pierwszej i 1% z drugiej linii. Zyski naliczane są o polnocy czasu serwera. Sam jeszcze nie wypłacałem ale wiem od mojego sponsora że wypłaty trwają do kilku godzin. Myślę że program godny uwagi i trochę pohula Big Grin


RE: WeFindWays - pre-launch - 1-3% dziennie - wefindways.net - tomazzi - 11-10-2012 18:13

(11-10-2012 16:02)cortex39 napisał(a):  Program bardzo przypomina Minta. Po za tym oferuje 5% za refa z pierwszej i 1% z drugiej linii. Zyski naliczane są o polnocy czasu serwera. Sam jeszcze nie wypłacałem ale wiem od mojego sponsora że wypłaty trwają do kilku godzin. Myślę że program godny uwagi i trochę pohula Big Grin

okej fajnie, dzięki za info ale dalej nie wiem jakie jest minimum wypłaty Big Grin


RE: WeFindWays - pre-launch - 1-3% dziennie - wefindways.net - imagine - 11-10-2012 20:14

co do wypłat to chyba 1$.
Co do programu to faktycznie przypomina minta. Ja osobiście jestem pewny że Admin jest ten sam co w przypadku naszej miętówki. Oczywiście wszedłem z grubej rury i zobaczymy co to będzie.
Program przypomina MINTA po restarcie, tzn że zarabiamy jak poprzednicy napisali od 1-3% dziennie w zależności od zysku programu.
Wypłaty są robione o 5:55 naszego czasu ( przeważnie w 24 godziny, choć jak piszą może to się przeciągnąć do 72 godzin <-- w co osobiście wątpię).

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to zapowiada się milutka jesień i zima. Ważna jest fraza PRE LAUNCH która trwa do 19 grudnia, nie będę pisał z czym mi się to kojarzy hehe Wink

Warto pociągnąć temat, dlatego na bieżąco postaram się wyjaśniać ( pewnie z innymi osobami o co kaman) Pozdrawiam



RE: WeFindWays - pre-launch - 1-3% dziennie - wefindways.net - duzypawel - 12-10-2012 06:47

pre launch do 19 grudnia? to za 2 miesiące... przez 2 mies, będziemy o tym dyskutować i karmić się wieściami o nowym innowacyjnym, niepowtarzalnym... ?

czy może coś źle zrozumiałem i ten prawie mint już działa?


RE: WeFindWays - pre-launch - 1-3% dziennie - wefindways.net - tomazzi - 12-10-2012 08:17

(12-10-2012 06:47)duzypawel napisał(a):  pre launch do 19 grudnia? to za 2 miesiące... przez 2 mies, będziemy o tym dyskutować i karmić się wieściami o nowym innowacyjnym, niepowtarzalnym... ?

czy może coś źle zrozumiałem i ten prawie mint już działa?

te programy tak mają, po to jest pre launch by wiało tajemnicą, ściągnąć ludzi i pieniądze - kilka miesięcy popłacą i bye bye
poszukaj tematu o mint na tym forum to zobaczysz ile trwała "pusta" dyskusja, ale kto zarobił w mincie ten zarobił narzekać osobiście nie mogę Big Grin


RE: WeFindWays - pre-launch - 1-3% dziennie - wefindways.net - imagine - 12-10-2012 12:06

nie rozumiem stwierdzenia "pusta dyskusja"?
Fakt pre launch jest swoistego rodzaju zagrywką ale jeżeli to ten sam Admin co minta ( a prawie jestem tego pewien) to nie mamy czego się zbytnio bać. Mint powstał ok 10-15 marca a oficjalny start był 1 maja ( czyli podobna ilość czasu co teraz)

+ w czasie pre launch oprocentowanie i zarabianie jest na lepszych warunkach ( oczywiście już można zarabiać), po prostu jest to pre launch Smile Ja osobiście wszedłem z jedyną i trzema zerami licząc w dolarach, zobaczymy co z tego wyjdzie.


RE: WeFindWays - pre-launch - 1-3% dziennie - wefindways.net - cortex39 - 13-10-2012 10:25

Ważną informacją wydaje mi się jeszcze to, iż mając nie wykupioną matrycę zarabiamy mniej. Ja przykładowo wczoraj miałem naliczenie 1% gdzie osoby z wykupioną matrycą 2%. Wykupiłem więc ją wczoraj i dziś naliczenie jest już 2%. Poza tym bez wykupionej matrycy nie mamy prowizji z poleconych.
Z tego co jeszcze udało mi się ustalić za zakupienie 1 Liquid Packs ($1) otrzymujemy 10 kredytów reklamowych.


RE: WeFindWays - pre-launch - 1-3% dziennie - wefindways.net - cortex39 - 17-10-2012 07:59

Dziś ładnie, 3%Smile