Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
oświadczenie o nieposiadaniu statusu podatnika podatku od towarów i usług - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: oświadczenie o nieposiadaniu statusu podatnika podatku od towarów i usług (/Temat-oswiadczenie-o-nieposiadaniu-statusu-podatnika-podatku-od-towarow-i-uslug-59758)



oświadczenie o nieposiadaniu statusu podatnika podatku od towarów i usług - kamilos3311 - 10-10-2012 15:10

Witam, tak jak w temacie mam problem gdyż nigdzie nie mogę znaleść " oświadczenia o nieposiadaniu statusu podatnika podatku od towarów i usług" a jest mi bardzo potrzebne.

Baardzo proszę gdyby ktoś mógł podesłać link lub załączyć ten dokument.
Byłbym wdzięczny Smile

PS. Chodzi o firmę PortMMO jeżeli to pomoże.
Pisałe maila z prośbą o przesłanie szablonu no ale z mizernym skutkiem (brak odpowiedzi)


RE: oświadczenie o nieposiadaniu statusu podatnika podatku od towarów i usług - kamilos3311 - 11-10-2012 08:05

@rifesz

Okazało się że przygotowują te dokumenty indywidualnie po wysłaniu dowodu Big Grin

Do zamknięcia


oświadczenie o nieposiadaniu statusu podatnika podatku od towarów i usług - Roben - 11-10-2012 19:56

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.