Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gold ROI - od 5% dziennie do 200% po tygodniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gold ROI - od 5% dziennie do 200% po tygodniu (/Temat-Gold-ROI-od-5-dziennie-do-200-po-tygodniu-59751)

Strony: 1 2


Gold ROI - od 5% dziennie do 200% po tygodniu - tomazzi - 10-10-2012 11:31

Chciałem przedstawić wam nowy program który wystartował dzisiaj


Plany jakie nam oferuje :

5% dziennie przez 5 dni + zwrot depozytu
7% dziennie przez 7 dni + zwrot depozytu
150% po 5 dniach
200% po 7 dniach

Minimum wpłaty : 10$
minimum wypłaty : 1$

Procesory: LR, PM, Ego (STP w planie).

Wypłaty manualne do 12 godzin.


link do rejestracji, z góry dziękuję za rejestrację z reflinku Smile


http://goldroi.biz/?ref=GOBLIN


czysty link
http://goldroi.biz


RE: Gold ROI - od 5% dziennie do 200% po tygodniu - Kamilson91 - 31-10-2012 10:16

Tego typu programy działają na bardzo dużym mnożniku na rynku Forex jak wchodzą z całą kase w pozycje np. złota lub platyny muszą się liczyć że jak pujdzie dobrze to będą dać w stanie spory zarobek , lecz jak zle obstawia np spadek a poleci dlugotrwale na wzrost jak to przy złocie i lipa i mamy nowy Amber Gold


RE: Gold ROI - od 5% dziennie do 200% po tygodniu - Ropsont - 31-10-2012 11:06

(31-10-2012 10:16)Kamilson91 napisał(a):  Tego typu programy działają na bardzo dużym mnożniku na rynku Forex jak wchodzą z całą kase w pozycje np. złota lub platyny muszą się liczyć że jak pujdzie dobrze to będą dać w stanie spory zarobek , lecz jak zle obstawia np spadek a poleci dlugotrwale na wzrost jak to przy złocie i lipa i mamy nowy Amber Gold

Po pierwsze, to *pójdzie jeśli już
Po drugie, to wątpię żeby ktoś tam w cokolwiek inwestował. Tego typu programy to zwykłe piramidy finansowe.
Po trzecie to odkopujesz jakiś stary temat, wątpię by program dalej działał, a żeby nikogo nie nabrać, to Tomazzi jakie masz info odnośnie tego programu?


RE: Gold ROI - od 5% dziennie do 200% po tygodniu - tomazzi - 31-10-2012 11:22

(31-10-2012 11:06)Ropsont napisał(a):  
(31-10-2012 10:16)Kamilson91 napisał(a):  Tego typu programy działają na bardzo dużym mnożniku na rynku Forex jak wchodzą z całą kase w pozycje np. złota lub platyny muszą się liczyć że jak pujdzie dobrze to będą dać w stanie spory zarobek , lecz jak zle obstawia np spadek a poleci dlugotrwale na wzrost jak to przy złocie i lipa i mamy nowy Amber Gold

Po pierwsze, to *pójdzie jeśli już
Po drugie, to wątpię żeby ktoś tam w cokolwiek inwestował. Tego typu programy to zwykłe piramidy finansowe.
Po trzecie to odkopujesz jakiś stary temat, wątpię by program dalej działał, a żeby nikogo nie nabrać, to Tomazzi jakie masz info odnośnie tego programu?

temat może "stary" nie było w nim dyskusji, ale cały czas działa i płaci bez żadnych problemów Smile
wypłaty do 12 h maxymalnie to realizowane są do kilku h od zlecenia także ja tu trzymam jeszcze swoje środki, reinwestuję bo jak płacą to trzeba swoje zarobić Smile


RE: Gold ROI - od 5% dziennie do 200% po tygodniu - Ropsont - 31-10-2012 11:43

A to przepraszam za wysunięcie błędnych wniosków. Swoją drogą, to bardzo ładnie się HYIP trzyma jak widać Smile


RE: Gold ROI - od 5% dziennie do 200% po tygodniu - tomazzi - 31-10-2012 11:55

(31-10-2012 11:43)Ropsont napisał(a):  A to przepraszam za wysunięcie błędnych wniosków. Swoją drogą, to bardzo ładnie się HYIP trzyma jak widać Smile

nie interesowałeś się hyip, nie inwestowałeś ( chyba, że zainwestujesz dopiero Big Grin to masz prawo nie wiedzieć co i jak z programem Smile
ostatnio programy rozpoczęły okres dłuższego pobytu w sieci i wypłacania więc niech pozostanie to jak najdłużej i czarna seria szybkiego padania szybko nie nadejdzie Smile


RE: Gold ROI - od 5% dziennie do 200% po tygodniu - Ropsont - 31-10-2012 11:59

(31-10-2012 11:55)tomazzi napisał(a):  
(31-10-2012 11:43)Ropsont napisał(a):  A to przepraszam za wysunięcie błędnych wniosków. Swoją drogą, to bardzo ładnie się HYIP trzyma jak widać Smile

nie interesowałeś się hyip, nie inwestowałeś ( chyba, że zainwestujesz dopiero Big Grin to masz prawo nie wiedzieć co i jak z programem Smile
ostatnio programy rozpoczęły okres dłuższego pobytu w sieci i wypłacania więc niech pozostanie to jak najdłużej i czarna seria szybkiego padania szybko nie nadejdzie Smile

Interesowałem się swego czasu (przed wakacjami), chyba nawet w jednym z nich byłem Twoim refem o ile mnie pamięć nie myli. Niefortunnie jednak nadeszły wakacje a wraz z nimi większość programów zaczęła upadać, a ja niestety na tym straciłem. Zniechęciło mnie to do dalszych inwestycji. No ale mam nadzieję, że teraz będzie tak jak mówisz czyli pozytywnie bo przymierzam się niedługo do ponownego zainwestowania.


RE: Gold ROI - od 5% dziennie do 200% po tygodniu - tomazzi - 31-10-2012 12:08

(31-10-2012 11:59)Ropsont napisał(a):  
(31-10-2012 11:55)tomazzi napisał(a):  
(31-10-2012 11:43)Ropsont napisał(a):  A to przepraszam za wysunięcie błędnych wniosków. Swoją drogą, to bardzo ładnie się HYIP trzyma jak widać Smile

nie interesowałeś się hyip, nie inwestowałeś ( chyba, że zainwestujesz dopiero Big Grin to masz prawo nie wiedzieć co i jak z programem Smile
ostatnio programy rozpoczęły okres dłuższego pobytu w sieci i wypłacania więc niech pozostanie to jak najdłużej i czarna seria szybkiego padania szybko nie nadejdzie Smile

Interesowałem się swego czasu (przed wakacjami), chyba nawet w jednym z nich byłem Twoim refem o ile mnie pamięć nie myli. Niefortunnie jednak nadeszły wakacje a wraz z nimi większość programów zaczęła upadać, a ja niestety na tym straciłem. Zniechęciło mnie to do dalszych inwestycji. No ale mam nadzieję, że teraz będzie tak jak mówisz czyli pozytywnie bo przymierzam się niedługo do ponownego zainwestowania.
zgadza się w 1 czy 2 programach byłeś moim poleconym Smile
są programy co działają już od przed wakacji, minęły wakacje mamy zimę i działają i płacą dalej także kilka nie weszło w czarną serię Smile w kilku z nich oferuję refback także jak byś był zainteresowany to zapraszam Smile
nie ty jeden w jakimś programie straciłeś Smile ja też nie raz stracę w jednym czy w drugim ale są inne programy gdzie się i odrobi to co się straciło w tych upadających jak też i swoje zarobi - w inwestowaniu ważna jest ciągłość i rozlokowywanie środków na kilka/kilkanaście programów


RE: Gold ROI - od 5% dziennie do 200% po tygodniu - FeCra - 31-10-2012 21:44

jak myślicie ile będzie wypłacalny?
bo planuje zainwestować


RE: Gold ROI - od 5% dziennie do 200% po tygodniu - tomazzi - 31-10-2012 21:51

(31-10-2012 21:44)FeCra napisał(a):  jak myślicie ile będzie wypłacalny?
bo planuje zainwestować

na to pytanie nikt ci konkretnie nie odpowie bo nie zna się myśli właściciela bo tylko on zna odpowiedź na to pytanie Smile