Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja (/Temat-HomePay-DotPay-CashBill-ProfitSMS-Opinia-Stawki-Dyskusja-59720)

Strony: 1 2 3


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Arkadiusz z AB - 09-03-2013 20:09

Homepay jest OK, płaca na czas, może parę razy mieli jakis poslizg ale ogólnie na razie komunikacja OK.

Z Kolei Dotpay - uciekajcie od tego z daleka. Trzymali mi kase miesiącami, rekord 5 miesiecy. Non stop problemy, kręca, oszukują, kłamią. Jestem zdumiony, że niby taka duża firma a tak w dupie klienta mają. Widać mają tyle duzych firm, że reszte mają głęboko gdzieś.


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Zawodowiec - 05-08-2014 16:26

Przepraszam, że tak prostacko odkopuje ten temat ale mam pytanie. Czy od tamtej pory, co pisaliście nic się nie zmieniło? Smile


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - kuba48 - 07-09-2014 09:48

(05-08-2014 16:26)Zawodowiec napisał(a):  Przepraszam, że tak prostacko odkopuje ten temat ale mam pytanie. Czy od tamtej pory, co pisaliście nic się nie zmieniło? Smile



RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Sentinel98 - 07-09-2014 20:12

Homepay płaci dość późno bo dopiero 7 lub dla firm 14 każdego miesiące więc w tej formie ich nie polecę Wink


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - PREMIUM-SMS - 16-09-2014 18:56

a jak wygląda sprawa z ivr?


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - goodprice - 13-04-2017 10:42

Obecnie, moim zdaniem, dotpay. Oferta bardzo, bardzo dobra. Zarówno prowizja na uczciwym poziomie jak i inne opłaty (np. payu chyba cały czas na start ma opłatę 199 zł, dotpay 5 czy 10, różnica jest). od strony technicznej też wszystko gra, ani ja nie narzekam, ani klienci mojego sklepu Wink


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Toffifee - 10-05-2017 14:42

Ja dorzucę swoje doświadczenie z HotPay.pl - Firma godna uwagi ze względu na minimum formalności, nigdy nie byłem dobry w papierkach oni mi pomogli ze wszystkim a o szybkości i jakości supportu nie wspomnę bo każdy chyba wie jak u nich działa świetnie support! Podoba mi się u nich szybkość działania i czas oczekiwania na zarobione pieniążki. Posiadam dwie strony z wpiętymi płatnościami od nich i jestem w pełni zadowolony. Jak ktoś ma jakieś wątpliwości może śmiało brać hotpay, myślę że to idealne rozwiązanie dla początkujących jak i dla dobrze prosperujących firm.


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - detalek.2010 - 11-04-2018 12:07

Jakich operatorów obecnie polecacie i uważacie za pewnych terminowych ?
Po aferze z HomePay trochę się obawiam..

Zna ktoś Inter Sms Sp. z o.o. ?
http://www.premiumsmspro.pl


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Karczu - 12-04-2018 15:16

Zapraszam na https://hotpay.pl


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Początkujący - 12-04-2018 23:11

https://niebezpiecznik.pl/tag/homepay/
Polecam poczytać Wink
O ile w DotPayu mają opóźnienie, o tyle może się okazać, że z HomePaya Ci w ogóle nie wypłacą.

(10-11-2012 18:06)v3XeR napisał(a):  A zna ktoś serwis na którym nie trzeba mieć 18 lat i można przesłać na PayPal ?
I bez takich danych jak pesel, nip itddddd. ?
Jakiś czas temu, jak jeszcze nie miałem firmy dzwoniłem i pytałem pod wszystkich tego typu firmach. Niestety żadna nie chciała podjąć współpracy.