Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nicki na forum. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nicki na forum. (/Temat-Nicki-na-forum-597)

Strony: 1 2 3 4


Nicki na forum. - goly7 - 29-12-2009 23:02

Witam. W tym temacie piszemy skąd wziął się nasz nick na forum. Może ma jakąś historie lub od nazwiska. Zaczynam:

-Mój nick wziął się od nazwiska (Goławski - Goły). Mówią tak na mnie od 1 klasy podstawówki. A ta "7" to ulubiona liczba Tongue

Kolej na was.


RE: Nicki na forum. - Magnus - 29-12-2009 23:13

Moj kolega mial taki i mu ukradlem Big Grin dawno juz kolega 20 pare lat ;p


RE: Nicki na forum. - adamsonm - 29-12-2009 23:18

adamsonm


adamson <-- od imienia Adam
natomiast m na końcu to pierwsza litera nazwiska

chciałem zwykłe adamson ale było zajęte na poczcie e-mail więc dodałem m i tak już zostało


RE: Nicki na forum. - turbocwaniak - 29-12-2009 23:46

turbocwaniak <-- bo cwany trochę jestem i w życiu sobie radzę Tongue


RE: Nicki na forum. - Royside - 30-12-2009 00:01

Royside <---- kiedyś po prostu musiałem wpisać login na moją pierwszą stronke ( 10 lat miałem) , a że w grze mówili na mnie Ray , to wpisałem Royside , od tamtego momentu wszędzie jestem z tym nickiem , w każdej grze i na każdym forum.


RE: Nicki na forum. - Omnixxx - 30-12-2009 00:13

Już nieużywany grussser <---- wbiłem kombinacje znaków i zrobiłem coś w stylu imienia
Omnixxx <---- też gdzieś tak, ale nie pamiętam


RE: Nicki na forum. - freemen11 - 30-12-2009 00:14

Od nazwiska Wolniak - koledzy zaczęli gadać freemen/freeman i już tak zostałoBig Grin.


RE: Nicki na forum. - xBlackxK - 30-12-2009 13:05

xBlackxK - grałem w sa-mp i miałem w tedy Krychu14, potem uznałem że ten nick jest suchy i stworzyłem ten który mam praktycznie Wszedzień gdzie się rejestrujeSmile
Pss: Te K na końcu oznacza moją pierwszą literę imienia i też dlatego wybrałem KSmile


RE: Nicki na forum. - Zythus - 30-12-2009 13:16

Zythus - Grałem w Tibie jak byłem młody [nie śmiać się xD] i wziąłem losowe imię... Wyszło Zyth Dari. Kumpel miał Selanus. Potem przestał grać, a ja uznałem, że fajnie będzie brzmiało Zythus, więc połączyłem Zyth z mojego i us z jego i tak jakoś wyszło, że od pewnego czasu ciągle używam tego nicku


RE: Nicki na forum. - Killer - 30-12-2009 14:45

killer - bo sprzatam ludzi ktorzy stoja mi na drodze