Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DOŁADOWANIE DO HEYAH oraz PRZELEW NA PAYU - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: DOŁADOWANIE DO HEYAH oraz PRZELEW NA PAYU (/Temat-DOLADOWANIE-DO-HEYAH-oraz-PRZELEW-NA-PAYU-59690)



DOŁADOWANIE DO HEYAH oraz PRZELEW NA PAYU - bzikusek - 08-10-2012 14:06

Tak jak w temacie ...

Mam na swoim koncie pp 32.55 zl, a konto chcę zlikwidować.

Zamierzam sobie kupić grę w muvo - 20 zł za wszystko. Konto bankowe mi się zablokowało, więc szukam chętnego żeby przelał mi te pieniążki . Nie wiem, ale chyba da się przez payu przelać kasę podając dane przelewu. Jak nie, to poprawcie mnie .

Czyli w skrócie - przelewasz na payu 20 zł , ja płacę 25, może 26, zależy od dalszych zakupów.

A co do doładowań : chcę kupić doładowanie 10 zł do heya za 6-7.55.

Możecie pisać na pw lub na gg 20888005.

ZWŁASZCZA ZALEŻY MI NA TYM PIERWSZYM. KASIORKA CZEKA xD

DAJĘ PIERWSZY TYLKO ZAUFANYM UŻYTKOWNIKOM I TO JA OCENIAM KTO JEST A KTO NIE JEST ZAUFANY.


DOŁADOWANIE DO HEYAH oraz PRZELEW NA PAYU - Coristo - 26-06-2013 18:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.