Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] SIG – do 5% dziennie/30 dni/MINIMUM DEPOZYTU 1$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] SIG – do 5% dziennie/30 dni/MINIMUM DEPOZYTU 1$ (/Temat-SCAM-SIG-%E2%80%93-do-5-dziennie-30-dni-MINIMUM-DEPOZYTU-1-59684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: SIG – do 5% dziennie/30 dni/MINIMUM DEPOZYTU 1$ - Krampo - 05-05-2013 19:03

(05-05-2013 14:42)tomazzi napisał(a):  
(05-05-2013 14:39)Krampo napisał(a):  Też się tego obawiam.. patrząc na np. Nobox'a.. kilka promocji, bonusów itd.. i koniec. Zobaczymy. Może odpalę testowo jedną inwestycję i zobaczę czy dożyje do końca cyklu.

zauważ różnicę :
nobox od startu robił promocje i różne rzeczy
sig od startu dopiero po tylu miesiącach wprowadził zmiany i to pierwszą

za kilka godzin postaram się prześledzić kilka miejsc zamkniętych grup co piszą, ale nic niepokojącego się nie dzieje, bo na e-mail pusto i zero ostrzeżeń przed zagrożeniem zescamienia się od kilkudziesięciu moich zaprzyjaźnionych inwestorów którzy w dobrych układach są z administracją i właścicielami programów w których inwestują

Nie no strona wygląda o niebo lepiej niż stara, choć info praktycznie te same. Oczywiście jestem dobrej myśli i nie chcę źle wróżyć. Możliwe że zmiana %, planów i kwoty min. jest czymś spowodowana ( zachęcenie nowych inwestorów, zmniejszenie ilości inwestycji na śmieszne kwoty rzędu 1-10$ ). Gdyby zmienili tylko interface www to nie byłoby żadnych spekulacji. Jak będziesz coś więcej wiedział to wrzuć do tematu.


RE: SIG – do 5% dziennie/30 dni/MINIMUM DEPOZYTU 1$ - marmal - 05-05-2013 21:24

A ja akurat wczoraj zrobiłem reinwestycje jeszcze na starych zasadach (3.8%)... :/
BTW, strona nie ma dokładnie takiego samego info jak stara. Stara miała wykres z aktualnym kursem złota, a aktualna nie ma (taki drobny szczegół).

@tomazzi, czekamy na jakieś wieści od Twoich wtyczek Wink


RE: SIG – do 5% dziennie/30 dni/MINIMUM DEPOZYTU 1$ - SweetSensi - 05-05-2013 21:36

Opłaca się jeszcze inwestować jakąś kwotę w ten program ?


RE: SIG – do 5% dziennie/30 dni/MINIMUM DEPOZYTU 1$ - tomazzi - 05-05-2013 21:49

(05-05-2013 21:36)SweetSensi napisał(a):  Opłaca się jeszcze inwestować jakąś kwotę w ten program ?

ryzyko jak w każdym programie tego typu
nikt ci konkretnie nie powie, sam musisz podjąć decyzję co do zainwestowania lub też nie


co do informacji to jedyne narzekanie które znalazłem to fakt iż brak opcji trafic exchanges, czyli nie ma już możliwości zamiany $ z jednego procesora na drugi

nic innego nie znalazłem jako negatywnej opinii


RE: SIG – do 5% dziennie/30 dni/MINIMUM DEPOZYTU 1$ - duzybodzio - 05-05-2013 22:21

czyli teraz nawet reinwestując musze mieć 10$ na koncie? lipa bo moje zarobki dzienne tyle nie osiągnęły a tak to szybsza reinwestycja była możliwa


RE: SIG – do 5% dziennie/30 dni/MINIMUM DEPOZYTU 1$ - Krampo - 05-05-2013 23:21

(05-05-2013 22:21)duzybodzio napisał(a):  czyli teraz nawet reinwestując musze mieć 10$ na koncie? lipa bo moje zarobki dzienne tyle nie osiągnęły a tak to szybsza reinwestycja była możliwa

Ale procent masz wyższy o 1,2 punkta. Na pierwszy rzut oka wydaje mi się że 3,8% i minimum reinwestycji 1$ jest gorsze niż 5% i 10$ - oczywiście mówię głównie o kontach gdzie dziennie zarabia się małe kwoty.

Policzyłem na szybko dla przykładu w dawnym kalkulatorze do SureInv ( gdzie też było 5%/dzień/30dni ) i dla kwoty startowej 30$ i okresie reinwestowania max 30 dni od początku ( czyli koniec zarobku ostatniej reinwestycji po max 60 dniach )

Dla opcji 3,8% wyszedł mi zarobek 38,26$ czyli ROI 127,53% ( reinwestycja zawsze jeśli dostępna kwota >1$ )
A da opcji 5% wyszedł mi zarobek 85$ czyli ROI 283,33% ( reinwestycja zawsze jeśli dostępna kwota >10$ )

Różnica duża!


RE: SIG – do 5% dziennie/30 dni/MINIMUM DEPOZYTU 1$ - tomazzi - 06-05-2013 13:04

zmiany dla mnie na plus, więcej zarobimy Smile

co do trafic exchanges napisałem do admina i odpowiedział, że dlatego usunął tą opcję bo robiły mu się za duże różnice na procesorach
kilkaset osób wpłacało np z egopay a wypłacało na lr ( nie dziwię się, darmowy transfer środków w hyip, brak takiej straty zarobku przez prowizję egopay) dlatego więc jeśli inwestujesz z danego procesora, to tylko na niego też wypłacisz

osobiście uważam, że jeśli ta zmiana ma w jakiś sposób wydłużyć życie programu to jestem jak najbardziej za i ją popieram, że admin usunął możliwość wymiany z jednego procesora na inny


RE: SIG – do 5% dziennie/30 dni/MINIMUM DEPOZYTU 1$ - lamparciczka - 06-05-2013 13:10

kurcze no, ale są poleceni i nie każdy z nich inwestuje z tego samego procesora, tak sobie wymieniłam egopay na lr i problem z głowy a teraz zmuszona jestem założyć tam konto by wypłacić z poleconych i jeszcze dawać się okradać ego przez ich prowizje, nie podoba mi się ta zmiana


RE: SIG – do 5% dziennie/30 dni/MINIMUM DEPOZYTU 1$ - tomazzi - 06-05-2013 13:14

(06-05-2013 13:10)lamparciczka napisał(a):  kurcze no, ale są poleceni i nie każdy z nich inwestuje z tego samego procesora, tak sobie wymieniłam egopay na lr i problem z głowy a teraz zmuszona jestem założyć tam konto by wypłacić z poleconych i jeszcze dawać się okradać ego przez ich prowizje, nie podoba mi się ta zmiana

jak są zmiany to nie każdemu się dogodzi Big Grin zawsze komuś coś będzie przeszkadzało Big GrinBig Grin

weź pod uwagę fakt, że tak czy tak masz zysk bo to pieniądze z poleconych, że będzie pomniejszony o prowizję procesora mówi się trudno, ale dalej to jest twój czysty zysk a nie strata z twoich zainwestowanych własnych pieniędzy, trzeba brać wszystkie aspekty pod uwagę Smile


RE: SIG – do 5% dziennie/30 dni/MINIMUM DEPOZYTU 1$ - Krampo - 07-05-2013 07:52

Dodali wczoraj tłumaczenie strony na 38 języków ( w tym polski ). Kolejny mały + dla SIG.