Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zasilacz do komputera tylko ten model - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: zasilacz do komputera tylko ten model (/Temat-zasilacz-do-komputera-tylko-ten-model-59676)



zasilacz do komputera tylko ten model - logo - 07-10-2012 22:57

kupię taki zasilacz ATX Chieftec GPS-400AA-101A 400W chciałbym nowy z gwarancją najlepiej, max 120 - 130zł, produkt ma być wystawiony na allegro, nie dawajcie mi tych co już tam są bo wszystkie są używane albo na konto chcą wpłatę ja za pobraniem chce kupić, może ktoś jest w stanie taki załatwić hurtowo ? to cena max za jaką mogę go kupić.

Zdjęcie zasilacza jak wygląda [Obrazek: a4.jpg]


RE: zasilacz do komputera tylko ten model - motomoto - 08-10-2012 15:55

Ja aktualnie sprzedaję Modecom 500w. Jeslibyś był zainteresowany to pisz. Cena 40zł


RE: zasilacz do komputera tylko ten model - logo - 14-10-2012 07:34

nieaktualne, już kupiłem markowy a nie z serii no name.


zasilacz do komputera tylko ten model - Coristo - 26-06-2013 18:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.