Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adworkmedia - problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: adworkmedia - problem (/Temat-adworkmedia-problem-59673)



adworkmedia - problem - Damkofr - 07-10-2012 21:52

Witam mój problem dotyczy serwisu adworkmedia. Próbowałem dołączyć do tego serwisu jednak po wypełnieniu wszystkiego i podaniu mojej strony nie chcą mi zaakceptować konta. Na mojej stronie mam hacki do gier i programów. Napisali mi w mailu że na mojej stronie są zbyt ryzykowne pliki. Co mam teraz zrobić nie mam drugiej strony. Mogę podać jakąś inna stronę nie moją? Nie zbanują mnie potem przy wypłacie? Bardzo mi zależy na tej stronie bo są tam podobno wysokie konwersję dla ofert. A jak jest na cpalead słabsza od awm są konwersję polecacie? Pomóżcie każdy kto coś pomoże dostanie reputa albo dwa.


RE: adworkmedia - problem - daniel42na - 07-10-2012 22:03

zawsze możesz na szybkości zrobić jakiegoś estetycznego bloga o innej tematyce, tylko po to aby przejść przez weryfikacje..
ale co dalej to nie gwarantuje


RE: adworkmedia - problem - Michał Bereszyński - 07-10-2012 22:08

Na CPALead bez premium nawet nie masz co próbować.
Możesz zaryzykować podanie innej strony bo potem i tak na nią nie patrzą.


RE: adworkmedia - problem - Damkofr - 07-10-2012 22:21

może być to blog na blogspocie? Co mam tam wstawic zeby im się podobało?


RE: adworkmedia - problem - sewirus - 08-10-2012 06:23

Ja podałem strone z fake kontami premium i mi przyjeli


RE: adworkmedia - problem - Damkofr - 08-10-2012 06:46

też tak zrobie, wstawie pare gier i ze niby do nich konta premium.