Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferta Specjalna Dla Najlepszych Z Konkurencji ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Oferta Specjalna Dla Najlepszych Z Konkurencji ! (/Temat-Oferta-Specjalna-Dla-Najlepszych-Z-Konkurencji-59633)



Oferta Specjalna Dla Najlepszych Z Konkurencji ! - FireMedia - 06-10-2012 21:48

Ogłaszamy Ofertę Specjalną dla najlepszych użytkowników, którzy zarabiają w konkurencyjnych serwisach.
Nasz nowy system ofert bije na głowę wszystkie serwisy zarówno polskie jak i zagraniczne ( w tym bezpośrednie - cpa, adw).
W związku z niesamowitą konwersją jaką udało nam się wypracować, zapraszamy wszystkich Elite Earnerów do przetestowania na własnych portfelach
Do końca października otrzymacie specjalne promocyjne konta.
Zapraszamy również a także przede wszystkim earnerów, którzy kiedyś u nas zarabiali ale z różnych względów zdecydowali się nas opuścić.
Warunkiem skorzystania z oferty są udokumentowane zarobki u konkurencji na poziomie min 500$ miesięcznie.(zapewniamy,że u nas się to conajmniej podwoi).
Aby zgłosić swój akces do akcji promocyjnej należy skontaktować się z jednym z właścicieli:

Artur - [email protected] , gg 3233785
Damian - [email protected] , gg 5990424


RE: Oferta Specjalna Dla Najlepszych Z Konkurencji ! - daniel42na - 06-10-2012 22:04

duzo strasznie to 500$ Big Grin
macie jakiegos content lockera czy tylko upload i cuturl?


RE: Oferta Specjalna Dla Najlepszych Z Konkurencji ! - Diqtion - 06-10-2012 22:41

Mamy Content Lockera w postaci Gateway'a. Załóż konto i sam sprawdź Wink


RE: Oferta Specjalna Dla Najlepszych Z Konkurencji ! - Petr0 - 06-10-2012 22:42

500$ - to nie dużo. Ja na FC mam ok 150$ a zacząłem 1,5 miesiąca temu Wink.