Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis z przyszloscia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Serwis z przyszloscia (/Temat-Serwis-z-przyszloscia-59630)



Serwis z przyszloscia - Stem - 06-10-2012 20:40

Witam Smile Mam na oku projekt strony / forum dotyczącej zakladów bukmacherskich . Mianowicie serwis udostepniający typy itp. z tym, że z większym potencjałem Wink

Nie chce ruszać po kilku dniach aby tylko bylo na ,,odwal się,, , a potem zamknąc go po miesiącu. Planuje coś większego.

Mam dużo pomysłów na budowe / rzeczy przyciągające oraz wiadomo początkowy fundusz.

Poszukuję jednak osób do współpracy na początku. Tj kogos kto zna się na bukmacherstwie / nie jest w tym od wczoraj. A przy okazdji kogoś kto zna się na prowadzeniu serwisów.

Większe infomracje na PW

Zapraszam przedstawię swój projekt i pomysły


RE: Serwis z przyszloscia - WildJoker - 06-10-2012 21:13

Hmm ja się tam za bardzo nie znam na prowadzeniu serwisu ale jak dla mnie pomysł fajny życzę powodzeniaIdea


RE: Serwis z przyszloscia - Stem - 08-10-2012 22:42

Dla wszystkich zainteresowanych odezwe sie na dniach Wink Własnie zaczałem tworzyc stronke Wink


RE: Serwis z przyszloscia - dawidpg - 09-10-2012 17:45

(06-10-2012 20:40)Stem napisał(a):  Poszukuję jednak osób do współpracy na początku. Tj kogos kto zna się na bukmacherstwie / nie jest w tym od wczoraj. A przy okazdji kogoś kto zna się na prowadzeniu serwisów.

Szukam osoby która wie na kogo postawić i będzie podawać typy + drugiej osoby która będzie prowadziła forum a ja będę zbierał forsę.

Perpetum mobile Jerk

[tyle idzie wywnioskować z Twojej autoprezentacji]


RE: Serwis z przyszloscia - Mazi_10 - 11-10-2012 17:56

Moge pomóc


Serwis z przyszloscia - Hybrid1990 - 12-05-2018 19:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.