Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Black vs Death Metal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: Black vs Death Metal (/Temat-Black-vs-Death-Metal-59616)

Strony: 1 2


Black vs Death Metal - JasiuJames - 06-10-2012 13:49

To może ja utworzę nowy temat o prawdziwej muzyce ,
Możecie tu dyskutować i wrzucać swoje ulubione zespoły
Moim ulubionym zespołem Black Metalu będzie Dimmu Borgir a Death Metalu Arch Enemy , wiem że są lepsze zespoły od tych ale jestem przywiązany do tych Wink Jedni uważają że Manson który śpiewa Black Metal jest pozerem , co Wy o tym uważacie ?
w Arch Enemy growluje Angela Gossow .. tak to kobieta Wink
Dam Wam linka do jednego z utworów i wsłuchajcie się w te pier*olnięcie i vokal : http://www.youtube.com/watch?v=Tv1qtEYVCT8
Dimmu Borgir jest też uważany za Death jak i Symphonic Metal ja się tam zgadzam ale nie zależnie jak to nazwać i tak jest zaje*iste ^^

No i właśnie o takie dyskusje mi tu chodzi , wrzucajcie swoje zespoły i razem podyskutujemy Wink

Chcę też dodać albo i pochwalić się że jestem w zespole gdzie ja jestem vokalistą (scream/growl) gramy Industrial Metal .. wiem wiem co sobie pomyślicie ale ja jestem w tym zespole żeby zarobić potem dopiero założe własny zespół Black Metalowy ^^
P.S: Jestem Satanistą ^^

[Obrazek: _c117447_image_0.gif]


RE: Black vs Deatch Metal - daniel42na - 06-10-2012 18:55

łoj a co to za gatunek "deatch metal"? nie słyszałem Undecided a "Synfonic Metal" to coś z chemii?

Cytat:P.S: Jestem Satanistą ^^
ja tesh ^^


RE: Black vs Deatch Metal - Dorotka99 - 06-10-2012 18:58

Ave Kasztan!!!


RE: Black vs Deatch Metal - JasiuJames - 06-10-2012 19:15

Poprawiłem ale następnym razem nie czepiaj się tak tylko po prostu zwróć mi uwagę Wink padalcu


RE: Black vs Death Metal - daniel42na - 06-10-2012 19:44

powinienes wiedziec jak zapisuje się to czym się inetersujesz.. w czym siedzisz..
tymbardziej jeśli:
Cytat:Chcę też dodać albo i pochwalić się że jestem w zespole gdzie ja jestem vokalistą (scream/growl) gramy Indrustial Metal
(pomijająć że industrial) pochwal sie czymś Tongue


RE: Black vs Death Metal - JasiuJames - 06-10-2012 20:30

Jesteś trudnym człowiekiem,


RE: Black vs Death Metal - JasiuJames - 06-10-2012 20:31

Zamiast ku*wa coś napisać sensownego do tematu to się czepiasz najmniejszego szczegółu , nie potrzeba mi tu takiego kogoś , na prawdę Smile


RE: Black vs Death Metal - daniel42na - 06-10-2012 20:44

po prostu poprosiłem abyś się czymś pochwalił skoro jesteś na wokalu.. moze jakis kawalek. na pewno coś nagrywaliście Rolleyes


RE: Black vs Death Metal - JasiuJames - 06-10-2012 20:47

hmmmm.. tak jestem w zespole ale jak na razie mamy próbki , testy , ja jestem już gotów do nagrywania kawałków ale inni z zespołu się opierdalają , nie mają kasy na przyjazd do mnie itp. Ja próbowałem coś nagrać ale od tego jest nasz inteligent od łączenia sampli a tekst pisze inny kumpel a ja poszkodowany musze czekać na nich :/ ale jak chcesz usłyszeć to co ja skomponowałem to nie ma sprawy na profilu mam podaną stronkę na yt.

P.S. nie czepiaj się o orto ^^


RE: Black vs Death Metal - przemoprzemek4 - 18-04-2013 14:46

Zamiast się kłócić ... ehhh...
Osobiście wolę Death Metal ,gdyż słucham przeważnie Dimmu Borgir'a który jest również moim ulubionym zespołem.(patrz avek)
JasiuJames jakie są twoje ulubione ich kawałki?