Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Bot do celowania na pierwsze miejsce na portalu DW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Bot do celowania na pierwsze miejsce na portalu DW (/Temat-Sprzedam-Bot-do-celowania-na-pierwsze-miejsce-na-portalu-DW-59603)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Bot do celowania na pierwsze miejsce na portalu DW - squallpl - 06-10-2012 08:43

Mam do sprzedania skrypt do polowania na pierwsze miejsce w tematach na warezie DW. Sprzedaję skrypt, który jest w 100% mojego autorstwa i omija darkwarezową captchę (z tego co wiem, żaden poster tego nie potrafi).

Cena: 25 zł

Kontakt: PW

Płatność: PayPal, przelew bankowy (Alior Sync)


RE: [Sprzedam] Bot do celowania na pierwsze miejsce na portalu DW - Czaplinek - 06-10-2012 08:47

Dajesz gotowego bota czy jakiś skrypt który trzeba instalować gdzieś itp ?
Jakies demo ?


RE: [Sprzedam] Bot do celowania na pierwsze miejsce na portalu DW - surfer0700 - 06-10-2012 09:11

Rozumiem, że Ty wysyłasz pierwszy? 5 postów szału niestety nie robi, i w ciemno nie przeleje Ci 25PLN.


RE: [Sprzedam] Bot do celowania na pierwsze miejsce na portalu DW - Qwik - 06-10-2012 09:18

Żaden poster nie potrafi omijać bo qspy odrazy zmienia captche wiec jest to walka z wiatrakami


RE: [Sprzedam] Bot do celowania na pierwsze miejsce na portalu DW - squallpl - 06-10-2012 09:19

(06-10-2012 08:47)Czaplinek napisał(a):  Dajesz gotowego bota czy jakiś skrypt który trzeba instalować gdzieś itp ?
Jakies demo ?

Jest to skrypt PHP, do którego odpalenia potrzebujemy serwera WWW. Wszystko mogę wyjaśnić na GG: 13762107

(06-10-2012 09:11)surfer0700 napisał(a):  Rozumiem, że Ty wysyłasz pierwszy? 5 postów szału niestety nie robi, i w ciemno nie przeleje Ci 25PLN.

5 postów, gdyż nie udzielam się na tym forum. Napisałem tu tylko swoją ofertę. Widzę, że jednak jesteś zaufany i mogę wysłać najpierw skrypt a potem czekać na kasę. Jak jesteś zainteresowany do to zapraszam na GG: 13762107

(06-10-2012 09:18)Qwik napisał(a):  Żaden poster nie potrafi omijać bo qspy odrazy zmienia captche wiec jest to walka z wiatrakami

Widzę, że od dłuższego czasu nie jesteś w temacie. Mój bot potrafi omijać captchę, jak ktoś kupi to potwierdzi to.


RE: [Sprzedam] Bot do celowania na pierwsze miejsce na portalu DW - Czaplinek - 06-10-2012 10:32

To jeszcze trzeba doliczyć koszta serwera www. Tongue


RE: [Sprzedam] Bot do celowania na pierwsze miejsce na portalu DW - squallpl - 06-10-2012 10:57

(06-10-2012 10:32)Czaplinek napisał(a):  To jeszcze trzeba doliczyć koszta serwera www. Tongue

Możesz postawić na własnym komputerze.


RE: [Sprzedam] Bot do celowania na pierwsze miejsce na portalu DW - yazir - 06-10-2012 11:05

@squallpl są postery które to potrafią używają expertdecoders.com lub podobnych serwisów.


RE: [Sprzedam] Bot do celowania na pierwsze miejsce na portalu DW - squallpl - 10-10-2012 16:51

Sprzedaż bota zakończona z powodu zmian wprowadzonych na DW (używanie bota staje się bezcelowe). Użytkownicy, którzy kupili nie dostaną niestety zwrotu pieniędzy Jerk2 . Nie moja wina, nic nie mogę w tej sytuacji zrobić.

Temat można zamknąć.


RE: [Sprzedam] Bot do celowania na pierwsze miejsce na portalu DW - Admin - 10-10-2012 16:57

(10-10-2012 16:51)squallpl napisał(a):  Sprzedaż bota zakończona z powodu zmian wprowadzonych na DW (używanie bota staje się bezcelowe). Użytkownicy, którzy kupili nie dostaną niestety zwrotu pieniędzy Jerk2 . Nie moja wina, nic nie mogę w tej sytuacji zrobić.

Temat można zamknąć.

W sumie nic dziwnego że zwrotów nie ma.
Zgodnie z prośbą zamykam.