Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! (/Temat-Offersmakers-Rob-oferty-i-zarabiaj-kase-lub-nagrody-59577)

Strony: 1 2 3 4


Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - kpk25 - 05-10-2012 12:09

Witam! Big Grin

Imformacje o firmie Offersmakers:

- Firma w stylu GPT (robimy oferty, zbieramy punkty i wymieniamy na nagrody). Uwaga! Można napisać do supportu i powiedzieć że zamiast nagrody chcemy pieniądze na Paypal'a lub Alertpay'a). Dowód wypłaty na końcu posta!

- Za rejestracje otrzymujemy 10 darmowych punktów.

- Za każdą ofertę wykonaną przez naszego poleconego otrzymujemy 5 punktów.

- Pierwszą nagrodę możemy zażądać już po uzbieraniu 30 pkt! (jest to 1$ amazon gift card, lub wypłata 1$ po kontakcie z supportem). Wystarczy zrobić zaledwie 2 oferty!

- Na razie można wykonywać tylko oferty CPAlead, ale z tego co piszą, to wkrótce mają dodać też oferty z innych firm CPA.

- Wszystkie nagrody są wysyłane 2 razy w miesiącu (każdego 15 i 30 dnia miesiąca).

- Można rejestrować się ze wszystkich krajów.

- Wysyłka zdobytych nagród do wszystkich krajów jest całkowicie darmowa (firma pokrywa wszystkie koszty wysyłki).

Od siebie dodam, że jestem tam od około 3 tygodni i przy użyciu kilku starterów zrobiłem tam kilkanaście ofert. Po kontakcie z supportem i prośbie zapłaty na alertpay'a (zamiast nagród 2x1$ amazon gift card + 10$ amazon gift card), kasa (łącznie 12$) zgodnie z terminami w których wypłacają i wysyłają nagrody wpłynęła na moje konto AP. Także mogę potwierdzić, że jak narazie firma wypłaca i wysyła nagrody a co będzie dalej to czas pokaże Wink

Oto dowody (z dnia 15 i 30 września):

[Obrazek: 2qd8uox.jpg]

[Obrazek: 261hsm8.jpg]

[Obrazek: 2v8ige8.jpg]

Jeśli ktoś chce się zarejestrować to zapraszam Smile

Link bez refa: http://www.offersmakers.com/
Link z refem: http://www.offersmakers.com?join=74

[Obrazek: promobanner.png]


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - Mickel96 - 05-10-2012 17:25

Czy o wypłate można prosić zamiast AP na PP?


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - darkmatthew - 05-10-2012 19:17

Wszystkie oferty wymagają subskrypcji sms


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - Kabajana - 05-10-2012 19:33

Ukrywasz linki.. Czytaj regulamin


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - tomazzi - 05-10-2012 19:36

o tym maskowaniu pisałem już dzisiaj w poście ( został usunięty nie wiem dlaczego ...) w tym temacie i również zgłaszałem fakt zamaskowania obu linków
nie wiem czy linki zostały zmieniane przez kogoś z ekipy i jeśli tak to z powrotem je zamaskował po edycji postu


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - kpk25 - 06-10-2012 13:10

(05-10-2012 17:25)Mickel96 napisał(a):  Czy o wypłate można prosić zamiast AP na PP?

Tak, z tego co wiem to na PP też zapłacą bez problemu Smile


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - kpk25 - 02-11-2012 14:03

Odświeżam temat Big Grin Ostatnia moja wypłata z tej firmy:

[Obrazek: 29b1s9h.jpg]

Kasa nabita przy pomocy starterów telefonicznych i zmiennego ip Smile Ponad 4 stówki za friko wpadło przy inwestycji kilku złotych w startery Big Grin


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - tomazzi - 02-11-2012 14:07

widzę, że reflink i czysty link dalej są zamaskowane ...
nie wiem czy ktoś coś robi po zgłoszeniu z nimi i autor tematu z powrotem je na takie ustawia, ale zgłaszane linki są już 3 raz w tej chwili


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - kpk25 - 02-11-2012 14:19

Nic spowrotem nie ustawiam... Poprostu zapomnialem zedytować. Linki już poprawione. Smile


RE: Offersmakers - Rób oferty i zarabiaj kasę, lub nagrody! - sacrifice - 02-11-2012 14:20

za ile punktów ten przelew 130$ miałeś?