Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanko o koszlkę lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanko o koszlkę lockerz (/Temat-Rozwiazane-Pytanko-o-koszlke-lockerz-595)

Strony: 1 2 3 4 5


[Rozwiązane]Pytanko o koszlkę lockerz - Nitro - 29-12-2009 20:21

Tak jak w temacie mam pytanko na temat koszulki lockerz. Zostałem z-listerem 5 grudnia 2009r. Zaraz po zostaniu z-listerem uzupełniłem brakujące okienka w settings ul., miasto, t-shirt size itd. a na odpowiedź mailową czekam do dzisiaj (3 tygodnie i 3 dni). I tu pytanie. Czy musze pisać do supportu że uzupełniłem dane zaraz po zostanie z-lister?


RE: Pytanko o koszlkę lockerz - cvx - 29-12-2009 21:08

napisz do nich emaila z zapytaniem czy twoja koszulka została wysłana, napisz im też dokładny adres wszystko co w settings potrzebne jeest Tongue


RE: Pytanko o koszlkę lockerz - Jeppers - 29-12-2009 21:35

Koszulki się skończyły i zostaną wysłane dopiero w styczniu , gdy nadejdzie ich dostawa, a z-listerem jestem dłużej niż Ty i także nic nie otrzymałem ,trzeba czekać Smile


RE: Pytanko o koszlkę lockerz - Nitro - 30-12-2009 11:07

Ale e-mail musze napisać że uzupełniłem dane w settings zaraz po zostaniu z-lister? Jeśli tak to prosił bym o napisanie jak ma wyglądać ten e-mail bo niezadobrze idzie mi english...


RE: Pytanko o koszlkę lockerz - Alcor - 30-12-2009 11:24

Nitro, dla pewności lepiej tak zrobić. Smile


RE: Pytanko o koszlkę lockerz - Nitro - 30-12-2009 11:26

No dobra ale prosiłbym o napisanie jak ma wyglądać ten list.


RE: Pytanko o koszlkę lockerz - Alcor - 30-12-2009 11:32

Musisz wysłać do nich e-maila na adres [email protected] w temacie wpisując "I made Z-List." o takiej treści:

Adress: podajesz pełny adres, razem z "Poland"

Telephone number: numer telefonu

T-Shirt size: rozmiar koszulki


RE: Pytanko o koszlkę lockerz - Magnus - 31-12-2009 10:31

jak chcesz napisac im emaila to w innym dziale pytaj


RE: Pytanko o koszlkę lockerz - Daniel - 03-01-2010 16:07

ja też czekam i nie ma koszulek bo narazie nie ma trzeba uzbroic sie w cierpliwość


RE: Pytanko o koszlkę lockerz - Nitro - 03-01-2010 19:54

Mam jeszcze jeden problem jak zawsze próbuje wysłać wiadomość e-mail z portalu o2.pl serwis o2 odpisuje po angielsku ze niemożna było wysłać wiadomości. Są na to rady?