Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Novem przekierowanie reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Novem przekierowanie reklamy (/Temat-Novem-przekierowanie-reklamy-59490)



Novem przekierowanie reklamy - jajepa - 02-10-2012 10:33

Witajcie Smile

Mam pytanie do was dotyczące programu afiliacyjnego novem. Problem dotyczy ich reklam ... jak udostepniają kreacje reklamowe z których tworzy się pule reklamowe są równiez linki tekstowe mam pytanie czy można udostępniac link np. na facebook'u, forach itp. z dopiskiem jakims ze super firma i wgl? Pozdrawiam


RE: Novem przekierowanie reklamy - Admin - 02-10-2012 10:36

Wszystko zależy od kampani, musisz bezpośrednio ich pytać, jedni reklamodawcy zgadzają się na ruch motywowany inni nie.
Jednak w tym przypadku zarobisz tylko na cpl/cpa (za lead/akcje), za cpc (kliki w reklamy) to nie przejdzie.


RE: Novem przekierowanie reklamy - jajepa - 02-10-2012 10:39

o kurde przepraszam nie dodałem własnie ze chodzi mi o lead Wink a dokładnie program avivy Smile


RE: Novem przekierowanie reklamy - Admin - 02-10-2012 11:33

Zapytaj bezpośrednio novem, nikt poza nimi nie jest w stanie Ci pomóc.


RE: Novem przekierowanie reklamy - NOVEM - 03-10-2012 10:56

@Jajepa
Jeśli chodzi o program Avivy to linki tekstowe – żaden problem, niezależnie od miejsca (z wyłączeniem Google). A generalnie to tak jak pisał ADMIN – wszystko zależy od konkretnej kampanii. Różni reklamodawcy różne do tego podchodzą, zawsze więc w razie wątpliwości warto zapytać mailem swojego Opiekuna Wydawcy (kontakt w panelu), lub zadzwonić i zapytać (12 426 23 90).


RE: Novem przekierowanie reklamy - jajepa - 03-10-2012 18:31

okey dziekuje za informacje Smile