Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash.org Standardowy upload czy flash upload - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Firecash.org Standardowy upload czy flash upload (/Temat-Firecash-org-Standardowy-upload-czy-flash-upload-59484)



Firecash.org Standardowy upload czy flash upload - Lukaskov96 - 01-10-2012 22:23

Witam
Jestem nowy i chciałbym zacząć przygodę z uploadingiem na stronie firecash.org. Chcę się dowiedzieć jakie najlepiej filmy czy pliki dodawać oraz który lepszy upload- standardowy czy flash upload oraz różnice pomiędzy nimi??? Na początku ile mogę zarobić tak przy dodawaniu średnio 3 plików filmowych dziennie??? oraz co zrobić, aby moje pliki były sprawniej pobierane z firecash.org???

Z góry dziękuje Wink


RE: Firecash.org Standardowy upload czy flash upload - AdrYan12 - 15-01-2013 22:38

flash upload - możesz parę plików "na raz" wrzucić
standardowy - normalne wysyłanie ;d

A zarobków nie określę, ponieważ mogą być różne. np 0 $ albo i 100$. To zależy od niszy Smile


RE: Firecash.org Standardowy upload czy flash upload - Tyrkijt - 15-01-2013 22:44

Flash Upload- masowe wrzucanie plików
standardowy upload- po jednym.

Aby pliki były w ogóle pobierane muszą być czymś co ludzie poszukują na tyle, że dla tego pliku będą w stanie wypełnić ankiete.

Co do zarobków.. Zależy od kraju i oferty, jedno pobranie waha się od 0.25$ do 20$.
Chyba, że kraj jest bardzo biedny to poniżej 0.25$ też się trafiają pobrania..

Myślę, że pomogłem Smile Jeślibyś poszukiwał nauczyciela do PPA, napisz do Kuby Smile
Podaję numer gg: 45884383

Pozdrawiam.