Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CrowdFunding.com - Zarabiaj % z zysków serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CrowdFunding.com - Zarabiaj % z zysków serwisu (/Temat-CrowdFunding-com-Zarabiaj-z-zyskow-serwisu-59479)



CrowdFunding.com - Zarabiaj % z zysków serwisu - pampuch721 - 01-10-2012 21:41

Witam wszystkich!
Chciałbym przedstawić Wam nowy serwis zarobkowy – CrowdFunding!
Strona dzieli się ze swoimi członkami wszystkimi przychodami proporcjonalnie do ilości posiadanych shares. Tak więc nie ma określonego % dziennych zarobków.
Shares zdobywać możemy na kilka sposobów:

1. Zakup pakietu reklamowego za $1.06. Każdy pakiet zawiera 500 wyświetleń bannera oraz 500 wyświetleń reklamy tekstowej.

2. Zakup produktów itp. od partnerów CrowdFunding. Do wyboru są produkty, takie jak: biżuteria, książki, elektronika, aplikacje i ogólnie wszystko to, co w danym sklepie jest dostępne (jest też np. Amazon.com). Ma tu miejsce tzw. „Cashback” czyli zwrot jakiegoś % z ceny kupionego produktu. Dajmy na to, że coś kosztuje $21.20 a Cashback wynosi 5%. Po zakupie takiego produktu dostaniemy zatem tak jakby $1.06. „Tak jakby” dlatego, że dostaniemy za taki zakup nie kasę, a 1 Share (równowartość tej kwoty). Oczywiście procenty mogą się różnić. Szczerze mówiąc to nie sprawdzałem tego – może się okazać, że dostaniemy kasę do wypłacenia.

3. Wykonywanie ofert oraz skorzystanie z usług np. rejestracja, zakup hostingu, polisy, wycieczki, jakiegoś planu itp. Tu również obowiązuje „Cashback” i w wypadku kupna np. hostingu+domeny za $42,otrzymamy 100% Cashback, tj. $42 (akurat w tej ofercie). Jest też oferta kupna hostingu za minimum $25/miesiąc z Cashbackiem równym 200%. Jest też kilka darmowych ofert, np. rejestracja + zweryfikowanie karty kredytowej - dostaniemy $30 lub też rejestracja na 7-dniowy okres próbny, za którą otrzymamy $5.
Warto też nadmienić, iż jeśli mielibyśmy zamiar zakupić coś z jakiegoś innego sklepu, dostawcy, którego nie ma w ofercie serwisu to możemy wysłać prośbę do CrowdFunding o dodanie oferty z Cashback’iem.

Najlepsze jest to, że "Shares" nie wygasają!Smile

Minimum do wypłaty: $1
Wypłaty na: PayPal, Payza, LibertyReserve, SolidTrustPay
Metoda wypłaty: Manualna (do 3 dni)

Zakup pakietów możliwy jest przez te same procesory.
Serwis sugeruje wypłacać na PayPal, Payza lub SolidTrustPay, a na Liberty Reserve tylko jeśli zakupiliśmy pakiety używając tego procesora.

Czysty link:
http://www.crowdfunding-vc.com

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapisu z mojego reflinka:
http://www.crowdfunding-vc.com/?pampuch721

Moja pierwsza wypłata, czas oczekiwania - bodajże jakieś 3 dni:

[Obrazek: crowdfundingpaymentproo.jpg]

Do moderatora: Jeśli temat napisałem w złym dziale to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie.


RE: CrowdFunding.com - Zarabiaj % z zysków serwisu - tamburyniarz - 01-10-2012 21:47

Wejdę w to, zobaczymy...


RE: CrowdFunding.com - Zarabiaj % z zysków serwisu - pampuch721 - 07-10-2012 11:56

Doszła do mnie druga wypłataSmile Prezentuje dowód:

[Obrazek: crowdfundingpaymentproo.jpg]

Tym samym zachęcam wszystkich zainteresowanych do rejestracji z reflinkaSmile
Warto dodać, że są co najmniej 3 darmowe oferty, za które można dostać łącznie $40. Dwie rejestracje (po $5 każda) i jedna to założenie konta biznesowego wraz ze zweryfikowaniem karty kredytowej ($30).
Jest jeszcze wiele innych ofert, które warto zrobić dla cashback'u.


RE: CrowdFunding.com - Zarabiaj % z zysków serwisu - Meloman - 07-10-2012 12:01

To dlaczego nie zrobiłeś tych ofert i wypłacasz po 1$ RolleyesRolleyes


Odp: CrowdFunding.com - Zarabiaj % z zysków serwisu - mmichal013 - 07-10-2012 12:50

A te "shares" jak szybko się zwracają ??

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2