Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Pisaniu Artykułów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Zarabianie na Pisaniu Artykułów (/Temat-Zarabianie-na-Pisaniu-Artykulow-59476)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabianie na Pisaniu Artykułów - szy1sw - 14-10-2012 11:56

No ok to jak szybko uzbierasz te 100zł wypłaty? Szybko kupują teksty czy trzeba czekać tygodniami?


RE: Zarabianie na Pisaniu Artykułów - Inwestor25 - 14-10-2012 16:15

surfer0700 - mi tak zależy na postach na tym forum, że szok. Nie wiem po co nabijać sobie posty. Nie jestem jakimś gówniarzem, który ma podjare gdy mu sie zmienia ranga na forum.

W żadnym miejscu nie napisałem, że jestem wielkim pozycjonerem. Napisałem, że troche pozycjonowałem swoje strony, a to różnica.

Znam ludzi, którzy płacą po 5 zł od sztuki ZA DOBRY TEKST, a nie za precla, który składa się ze zlepku słów i bezsensownej treści.

Zdanie, które przytoczyłem u góry, jest zdaniem z typowego precla za 2 złote, a ja mówię o dobrych tekstach, które są do czytania dla człowieka, a nie tylko do wbijania tekstów do precli.

Artykuły, o których w tym temacie mowa, to zwykłe precle, na których zarabia się grosze. Co z tego, że naklepiesz 50 tekstów w ciągu dnia, jak będą to syfiaste teksty?

Co do płacenia 20 zł za tekst - zależy od podejścia. Jeśli chcę by tekst był również do czytania i ewentualnie zainteresował czytelnika, by kliknął on w link w treści to zapłacę 20 zł za tekst. A jeśli chcę jedynie by google załapało link to mogę zapłacić te 2 zł, ale muszę liczyć się z tym, że precel może szybko dostać bana i ten tekst za 2 zł na wiele się nie nada.

Do dobrych blogów, w których są moderatorzy, którzy dbają o treść (np. artelis - nie reklamuję, przytaczam przykład), wolę dać tekst za te 20 zł, gdzie będzie on do czytania, a nie tylko do budowania linków.

A do zwykłych precli, jakich pełno w spisach presell pages, daje się teksty za 2 zł, ale żywotność takich precelków jest bardzo krótka.

Podsumowując - moja wypowiedź wcześniejsza dotyczyła tego, że pisząc ładne teksty, do czytania a nie tylko do wpierniczania w nie linków, można znaleźć zlecenia na teksty do lepszych blogów, niż zwykłe precle i zarobić więcej niż 2.70 za sztukę.


RE: Zarabianie na Pisaniu Artykułów - nasgaroth - 14-10-2012 19:43

Postanowiłem spróbować, została mi spora paczka tekstów (ponad 100 sztuk), bo kiedyś klient się rozmyślił i w końcu nie kupił. Dam znać co mi z tego wyjdzie.


RE: Zarabianie na Pisaniu Artykułów - surfer0700 - 15-10-2012 17:36

(14-10-2012 11:56)szy1sw napisał(a):  No ok to jak szybko uzbierasz te 100zł wypłaty? Szybko kupują teksty czy trzeba czekać tygodniami?

Zależy od tematyki tekstów. Ja wrzuciłem kilka co miałem na kompie i po ok. 2 miesiącach się sprzedały.



(14-10-2012 16:15)Inwestor25 napisał(a):  surfer0700 - mi tak zależy na postach na tym forum, że szok. Nie wiem po co nabijać sobie posty. Nie jestem jakimś gówniarzem, który ma podjare gdy mu sie zmienia ranga na forum.

W żadnym miejscu nie napisałem, że jestem wielkim pozycjonerem. Napisałem, że troche pozycjonowałem swoje strony, a to różnica.

Znam ludzi, którzy płacą po 5 zł od sztuki ZA DOBRY TEKST, a nie za precla, który składa się ze zlepku słów i bezsensownej treści.

Zdanie, które przytoczyłem u góry, jest zdaniem z typowego precla za 2 złote, a ja mówię o dobrych tekstach, które są do czytania dla człowieka, a nie tylko do wbijania tekstów do precli.

Artykuły, o których w tym temacie mowa, to zwykłe precle, na których zarabia się grosze. Co z tego, że naklepiesz 50 tekstów w ciągu dnia, jak będą to syfiaste teksty?

Co do płacenia 20 zł za tekst - zależy od podejścia. Jeśli chcę by tekst był również do czytania i ewentualnie zainteresował czytelnika, by kliknął on w link w treści to zapłacę 20 zł za tekst. A jeśli chcę jedynie by google załapało link to mogę zapłacić te 2 zł, ale muszę liczyć się z tym, że precel może szybko dostać bana i ten tekst za 2 zł na wiele się nie nada.

Do dobrych blogów, w których są moderatorzy, którzy dbają o treść (np. artelis - nie reklamuję, przytaczam przykład), wolę dać tekst za te 20 zł, gdzie będzie on do czytania, a nie tylko do budowania linków.

A do zwykłych precli, jakich pełno w spisach presell pages, daje się teksty za 2 zł, ale żywotność takich precelków jest bardzo krótka.

Podsumowując - moja wypowiedź wcześniejsza dotyczyła tego, że pisząc ładne teksty, do czytania a nie tylko do wpierniczania w nie linków, można znaleźć zlecenia na teksty do lepszych blogów, niż zwykłe precle i zarobić więcej niż 2.70 za sztukę.


Rozumiem. Jednakże ten temat tyczy się "syfiastych" tekstów, które pisze się szybko i sprzedaje za 2,70PLN sztuka Smile



(14-10-2012 19:43)nasgaroth napisał(a):  Postanowiłem spróbować, została mi spora paczka tekstów (ponad 100 sztuk), bo kiedyś klient się rozmyślił i w końcu nie kupił. Dam znać co mi z tego wyjdzie.



Ok, a jaka tematyka tekstów?
Czekamy na raporty Tongue


RE: Zarabianie na Pisaniu Artykułów - nasgaroth - 15-10-2012 19:54

Cytat:
(14-10-2012 19:43)nasgaroth napisał(a):  Postanowiłem spróbować, została mi spora paczka tekstów (ponad 100 sztuk), bo kiedyś klient się rozmyślił i w końcu nie kupił. Dam znać co mi z tego wyjdzie.



Ok, a jaka tematyka tekstów?
Czekamy na raporty Tongue

Dobra, dodałem równo 100 sztuk, mam ich sporo więcej ale zwyczajnie nie mam czasu dodawać i nie wiem czy to będzie opłacalne.

Tematyki:

[Obrazek: beztytuucca.jpg]

Jest pare rzeczy, o których można już powiedzieć. Po 1 primo, trzeba czekać, aż dodadzą Ci tekst do bazy, pisze, że do 5 dni roboczych. Po drugie secundo niepokoi mnie jedna sprawa zawarta u nich w FAQ, a mianowicie:
Cytat:Po zleceniu wypłaty należy wystawić fakturę lub rachunek w zależności od rodzaju rozliczania się z US.
Aby uzyskać szczegółowe informacje, dane do rachunku lub faktury – wystarczy napisać na adres [email protected]

Miał ktoś już może jakąś styczność z wypłacaniem środków stamtąd? Rzeczywiście trzeba wystawiać rachunek/fakturkę?


RE: Zarabianie na Pisaniu Artykułów - miniek9090 - 15-10-2012 19:59

@up , na takiej samej zasadzie to działa jak portmmo ... trzeba pewnie jeszcze wysłać im skan dowodu .


RE: Zarabianie na Pisaniu Artykułów - nasgaroth - 21-10-2012 11:56

Teksty dodałem 14 i do tej pory nie zostały przyjęte do systemu (mieli 5 dni roboczych na rozpatrzenie). Czekam do wtorku, później zabieram jej z tej giełdy.


RE: Zarabianie na Pisaniu Artykułów - surfer0700 - 21-10-2012 12:56

Hmn... Ciekawie czemu. Jak ja dodawałem teksty, nie musiałem wiele czekać na akceptację. Może mają nadwyżkę, ciężko mi powiedzieć.


RE: Zarabianie na Pisaniu Artykułów - Ramako - 24-11-2012 12:16

WTF....
Zarejestrowałem się bez problemu, ale zalogować się to już nie idzie ...


RE: Zarabianie na Pisaniu Artykułów - surfer0700 - 26-11-2012 19:15

Z tego co mi wiadomo do tej pory, nikt nie miał problemu z logowaniem...