Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Znajomi na lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Znajomi na lockerz.com (/Temat-Rozwiazane-Znajomi-na-lockerz-com-5947)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Znajomi na lockerz.com - Daria - 25-04-2010 09:40

Chodzi o znajomych, wysłałam 2 zaproszenia i obie osoby się zarejestrowały, ale pojawia sie taka sytuacja :

[Obrazek: lockerzy.jpg]


Dodam, że nie wyświetla mi się, że sa oni moimi znajomymi. Co w takiej sytuacji robić? Czy to oni cos źle zrobili?


RE: Znajomi na lockerz.com - Tidus - 25-04-2010 09:43

(25-04-2010 09:40)Daria napisał(a):  Chodzi o znajomych, wysłałam 2 zaproszenia i obie osoby się zarejestrowały, ale pojawia sie taka sytuacja :

[Obrazek: lockerzy.jpg]


Dodam, że nie wyświetla mi się, że sa oni moimi znajomymi. Co w takiej sytuacji robić? Czy to oni cos źle zrobili?

Te osoby nie mogly sie zarejestrowac
po1. na wp nie dochodzi mail wiec cie zrobil jeden znajomy w banie
po2. Jakby przyjely to by przyjely Tongue


RE: Znajomi na lockerz.com - Miu - 25-04-2010 09:43

poczekać cierpliwie.mi ostatnio tez zdarzyło się cos takiego.lub jeśli czekanie nie pomogło,niech spróbują zarejestrować sie jeszcze raz.


RE: Znajomi na lockerz.com - Daria - 25-04-2010 09:45

No to wesoło, bo koleżanka mi wczoraj napisała, że wszystko jej działa i jest dobrze, a z kolegą to sobie dzisiaj porozmawiam xD a liczba zaproszeń jest ograniczona do 20 czy mozna więcej wysłać?


RE: Znajomi na lockerz.com - Tidus - 25-04-2010 09:47

mozesz ile chcesz wysylac


RE: Znajomi na lockerz.com - Marcos2233 - 25-04-2010 09:58

no ja tez tak mam z jednym zaprozseniem i do dzis nie mam zaakceptowanego a sam je u kumpla akceptowałem Big Grin


RE: Znajomi na lockerz.com - cinexik - 25-04-2010 10:11

mozesz wysylac zaproszen duzo, ale jest jakiś limit dzienny (spory on jest, nie pamietam dokladnie jaki)


RE: Znajomi na lockerz.com - Miu - 25-04-2010 11:25

50 dziennie o ile się nie mylę Smile
15 na raz(max 15 można wkleić i wysłać do nich jednocześnie)


RE: Znajomi na lockerz.com - Daria - 25-04-2010 13:05

dzięki wielkie za info, aż 50 to nie będę wysyłac heh bo skąd tyle maili xD


RE: Znajomi na lockerz.com - Marello - 26-04-2010 06:10

End.