Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy sposób zarobku poprzez inwestycje - TYLKO KONKRETNE OFERTY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Najlepszy sposób zarobku poprzez inwestycje - TYLKO KONKRETNE OFERTY! (/Temat-Najlepszy-sposob-zarobku-poprzez-inwestycje-TYLKO-KONKRETNE-OFERTY-59458)



Najlepszy sposób zarobku poprzez inwestycje - TYLKO KONKRETNE OFERTY! - MareKSG - 01-10-2012 15:24

Witam,

Chociaż nie chciałem już na te forum wchodzić to jednak dla dobra interesów stworzyłem ten temat. Mam dobry sposób zarobku dla każdego, niezależnie od umiejętności. Jedyne co trzeba mieć to trochę kasy na start.

Na czym to polega?
Zamawiasz u mnie MINIMUM 5 kompletów piłkarskich (koszulka + spodenki) dowolnych europejskich znanych zespołów. Cena jednego to 100 zł. Ja piszę do swojego dostawcy, żeby wysłał dane zamówienie i do 25 dni od wpłaty komplety są u was. Następnie wystawiacie na Allegro osobno koszulkę i spodenki i na 20000% macie pokazny zysk.

Przykładowo moje wczoraj kończące się aukcje koszulki i spodenek Realu Madryt:
http://allegro.pl/koszulka-real-madryt-home-2012-13-tu-rozm-l-wys-pl-i2670750488.html
http://allegro.pl/nowe-spodenki-real-madryt-l-wysylka-z-polski-bcm-i2670750743.html

Koszulka: 127,5 zł + 20 zł wysyłka, Spodenki: 61 zł + 10 zł wysyłka (tak naprawdę na wysyłkę niecałe 15 zł za obie rzeczy) = 103,5 zł ZYSKU NA 1 KOMPLECIE! Przy zamówieniu 5 wychodzi 517,5 ZŁ!

Sposób łatwy, przyjemny, kasa leci. Oczywiście wystawiam aukcje na Allegro, bo jednak mowa o dość dużych kwotach. Jeżeli ktoś chce kupić koszulkę osobno 1, 2 sztuki wtedy cena wynosi 129 zł.

Przyjmuję jedynie KONKRETNE oferty, jeżeli nie jesteś pewny tego czy chcesz kupować to nie kupuj. Nie chcę słuchać wybrzydzania, pierdolenia, bo wcale nie muszę wam dawać zarobić ale i dla mnie i dla was mogą być z tego tylko korzyści. TO LEPSZE NIŻ LOKATA!

Płatność:
TYLKO NA KONTO BANKOWE, nie bawię się w jakieś PayPale.

Kontakt:
E-mail: [email protected]
GG: 7929276

Pozdro


RE: Najlepszy sposób zarobku poprzez inwestycje - TYLKO KONKRETNE OFERTY! - MareKSG - 01-10-2012 19:18

Z tego co polik pisze, nie chcecie skorzystać więc ok. Nie przyjmuje zamówień jak zauważycie, że polik sobie zarobił 400-600 zł Smile Na buku i tak nic nie zarobicie, bo nie macie pojęcia o tym - to tak tylko dla rozbicia marzeń o zarabianiu na buku Jerk Ja na tym przez wakacje i wrzesień zarobiłem na 1/5 mieszkania na które zbieram (zarobki podobne do zarobków Killera). Nie chcecie to nie Smile Pozdro


RE: Najlepszy sposób zarobku poprzez inwestycje - TYLKO KONKRETNE OFERTY! - damianus627 - 01-10-2012 19:28

Marek ale czy ludzie to kupią od kogoś co ma 2 komentarze na allegro?


RE: Najlepszy sposób zarobku poprzez inwestycje - TYLKO KONKRETNE OFERTY! - MareKSG - 01-10-2012 19:33

Ja z początku nie miałem ani 1 komentarza na 3 koncie z którego te koszulki sprzedawałem i szły bez problemu. To raczej nie robi dużej różnicy jak ktoś się napali na koszulke.


RE: Najlepszy sposób zarobku poprzez inwestycje - TYLKO KONKRETNE OFERTY! - Admin - 01-10-2012 20:55

(01-10-2012 19:18)MareKSG napisał(a):  Nie chcecie to nie Smile Pozdro

Czyli jak rozumiem kosz.


Najlepszy sposób zarobku poprzez inwestycje - TYLKO KONKRETNE OFERTY! - Admin - 01-10-2012 20:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.