Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Problem z restockiem. Koniec Kwietnia sie zbliza. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Problem z restockiem. Koniec Kwietnia sie zbliza. (/Temat-Zamkniety-Problem-z-restockiem-Koniec-Kwietnia-sie-zbliza-5945)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Problem z restockiem. Koniec Kwietnia sie zbliza. - Z - List - 25-04-2010 09:06

Mam pytanie apropo restocku w kwietniu.
O ktorej godzinie sa restocki ?
Bo nie chce przegapic a mam 1156 PTZ a chcialbym Wii.

I jeszcze jedna rzecz. Gdy przysla mi Wii to bede musial cos zaplacic, ile by to bylo za wii, a jesli bym nie zaplacil to moglbym im dac np. 20 zl co miesiac.

CO TO JEST CŁO ??


RE: Problem z restockiem. Koniec Kwietnia sie zbliza. - krzych91 - 25-04-2010 09:11

(25-04-2010 09:06)Z - List napisał(a):  Mam pytanie apropo restocku w kwietniu.
O ktorej godzinie sa restocki ?
Bo nie chce przegapic a mam 1156 PTZ a chcialbym Wii.

I jeszcze jedna rzecz. Gdy przysla mi Wii to bede musial cos zaplacic, ile by to bylo za wii, a jesli bym nie zaplacil to moglbym im dac np. 20 zl co miesiac.

CO TO JEST CŁO ??

Nigdy nie wiadomo kiedy będzie restoock. Teraz ma być w godzinach dogodnych "reszcie świata" czyli wszystkich poza USA...

Tak, będziesz musiał zapłacić, jakieś 100-200zł. Nie, nie możesz płacisz na raz. Jeśli nie masz pieniędzy to nie zamawiaj. Opłata celna dotyczy produktów nieobjętych polskim systemem podatkowym (z innych państw).

Ja Ci radzę nawet nie czekać na restoock, skoro nie masz pieniędzy.


RE: Problem z restockiem. Koniec Kwietnia sie zbliza. - Tidus - 25-04-2010 09:12

(25-04-2010 09:06)Z - List napisał(a):  Mam pytanie apropo restocku w kwietniu.
O ktorej godzinie sa restocki ?
Bo nie chce przegapic a mam 1156 PTZ a chcialbym Wii.

I jeszcze jedna rzecz. Gdy przysla mi Wii to bede musial cos zaplacic, ile by to bylo za wii, a jesli bym nie zaplacil to moglbym im dac np. 20 zl co miesiac.

CO TO JEST CŁO ??

najczescie 18-24 lecz tera bedzie dla nas w dobrej godzinie czyli pewnie 20
Bys musial zaplacic clo ok.200zl<nie jestem pewny czy tyle czy wiecej>


RE: Problem z restockiem. Koniec Kwietnia sie zbliza. - Danio - 25-04-2010 11:23

Może być tak że nie będziesz musiał nic płacić bo mogą napisać że wartość paczki to 1$


RE: Problem z restockiem. Koniec Kwietnia sie zbliza. - larw - 25-04-2010 11:51

Ludzie jaki wy macie problem z tym cłem?!
Jak go nie będzie to SUPER, ale jak będzie to i tak macie przykładowo Wii o wartości około 800 zł +-100zł, za uwaga, uwaga 100-150 zł !!!
Jak to takie straszne to podajcie mi proszę sklep, gdzie mogę kupić konsolę za taką cenę, to chętnie pójdę i kupię parę sztuk.

Takie jest prawo, że jak coś ściągasz z innego systemu podatkowego to musisz zapłacić cło, które akurat tutaj nie jest problemem na elektronikę 5% oraz VAT 22%. Proste.

Oczywiście wszsytko zależy od tego jaką wartość lockerz napisze na liście przewowozowym. Ale jeśli napisze choćby 1$ to oznacza, ze nie jest już to gift i celnik może zajrzeć do paczki przy obecności kogoś z firmy kurierskiej, czy nie została podjęta próba ukrycia wartości. I jeśli zobaczy, ze jest to np Wii, a wartość 1$ to i tak moze nalozyc VAT. Tak się dzieje bardzo rzadko, ale może się wydarzyć.

Takze jedyną pewną możliwością obejscia cła i VAT'u jest napis GIFT, ew SAMPLE. Oczywiście do jednej osoby fizycznej takie paczki nie mogłyby przychodzic regularnie.

Podsumowując, jak nie stać Cię na zapłacenie 150 zł opłat za coś wartego wiel, wiele więcej to po prostu sobie odpuść, zamów grę, kubek, paypala i tyle


RE: Problem z restockiem. Koniec Kwietnia sie zbliza. - danio426pl - 25-04-2010 20:47

siemano ja się przymierzam do
New iPod Touch 8GB
1300 PTZ


albo do New iPad
3500 PTZ

ale to w maju prawdopodobnie i mama pytani czy zna ktoś polskie praw co do przesyłki z USA i czy to jest płatne i w jakiej cenie ??

bo wole dać 200 zł za np Pod Touch 8GB nisz 800>1000 zł i czy to ile muszę zapłacić cła za iPod Touch 8GB czy za iPad czy ktoś się orientuje ????????????????

proszę za odpowiedzi Smile thx


RE: Problem z restockiem. Koniec Kwietnia sie zbliza. - Wojtas100 - 25-04-2010 20:55

Hmmm Ipad kosztuje 499Dolarów więc podatku musiałbyś zapłacić ok 290zł. A co do opłat to cło płaci się za rzeczy o wartości powyżej 50$ a podatek od wszystkiego 22%


RE: Problem z restockiem. Koniec Kwietnia sie zbliza. - xPietrek - 25-04-2010 21:18

(25-04-2010 20:55)wojtas100 napisał(a):  Hmmm Ipad kosztuje 499Dolarów więc podatku musiałbyś zapłacić ok 290zł.

Chyba coś więcej.. Za iPoda 32 GB płacą ludzie po 350 zł, a jego wartość to 299$.
Czyli coś więcej trzeba będzie zapłacić, ok 500 zł. Ale i tak można wyjść na +. Taki iPad kosztuje ok. 2k


RE: Problem z restockiem. Koniec Kwietnia sie zbliza. - Wojtas100 - 25-04-2010 21:29

Płacą 350zł razem z cłem a ja obliczyłem tylko podatek.


RE: Problem z restockiem. Koniec Kwietnia sie zbliza. - danio426pl - 26-04-2010 06:18

witam ja właśnie nie wiedziałem w jakich to cenach jest to i tak trzeba zapłacić bo jeden mówił że to wyjdzie około 200 zł a to w Polsce kosztuje ok.2 tyś