Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój Hyip Monitor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Mój Hyip Monitor (/Temat-Moj-Hyip-Monitor-59412)



Mój Hyip Monitor - Bagrados - 30-09-2012 11:14

Witam Wink

Od roku utrzymuje siętylko z inwestycji w internecie przez ten czas widzialem juz sporo upadków różnych programów cały czas staram się rozwijać w tym kierunku. Zarabianie w internecie traktuje jak pewien etap w życiu i świetny start ponieważ mam dopiero 21 lat. Wink

Ostatnio wykupiłem skrypt monitora i postawiłem swój Hyip Monitor Tongue Jeszcze jest w fazie powstawania ale juz zapraszam do wejściaSmile
Wszelkie sugestie co do wyglądu to mogloby być lepiej dopracowane mile widzianeSmile

Po kliknięciu w miniaturke programu a nastepnie opcja "whois" pozwala na rozwiniecie szczegółowych informacje o firmie serwerach domenie itd.
Także bieżące statystki rankingu Alexa Smile

Monitor w jezyku angSmile

Link: www.goldforum-monitor.com


RE: Mój Hyip Monitor - tomazzi - 30-09-2012 11:18

monitory nie były, nie są i nigdy nie będą 100% wiarygodnym źródłem informacji o wypłacalności danego programu a dlaczego ?
hyip może płacić monitorom a nie ludziom więc dla ludzi będzie scam a na monitorach będzie info, że płaci bo przecież im płaci
wiele programów płaci ludziom a nie monitorom i na monitorach ma status scam bo nie płaci monitorom tylko ludziom


RE: Mój Hyip Monitor - Bagrados - 30-09-2012 11:22

Zgadzam się monitor prowadzą ludzie nie sa w stanie co do sekundy tez zmienic status nawet gdyby były uczciwe.

Nie mniej jednak mi nikt nie placi za monitorowanie a juz na pewno żaden program zrobilem swoj Hyip Monitor głównie dla swojej satysfakcji Wink


RE: Mój Hyip Monitor - seba12a - 30-09-2012 12:20

Pytanie gdzie zakupiłeś ten skrypt ?

Pozdrawiam.