Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykorzystywanie starterów w Kawiarenkach Internetowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Wykorzystywanie starterów w Kawiarenkach Internetowych (/Temat-Wykorzystywanie-starterow-w-Kawiarenkach-Internetowych-59349)



Wykorzystywanie starterów w Kawiarenkach Internetowych - HardCoreSex - 29-09-2012 13:11

Co myślicie o takim sposobie zarobku ?
Np. W każdej kafejce inwestując 2-3zł za pół godziny korzystania można wykorzystać jeden starter zarabiając z 15zł.
Chodząc tak po kafejkach można by było zgarnąć kilkanaście-kilkadziesiąt dolców.
Chodzi właśnie o te ip, bo z jednego komputera zaraz bana dostaniemy ale w kawiarence wszędzie inne.

Myślicie że wypali ten sposób ?


RE: Wykorzystywanie starterów w Kawiarenkach Internetowych - WojaKk - 29-09-2012 13:16

Ja 4 dni temu kupiłem starter, poszedłem do kawiarenki i próbowałem zrobić oferty w jednym serwisie oraz pobrać plik z CashFile, bez skutków.


RE: Wykorzystywanie starterów w Kawiarenkach Internetowych - Admin - 29-09-2012 14:15

1. po co iść do kawiarenki, skoro można wszystko zrobić w domu?
2. gdzie ty chcesz na dzień dzisiejszy zarobić 15zł od starteru?


RE: Wykorzystywanie starterów w Kawiarenkach Internetowych - HardCoreSex - 30-09-2012 06:22

Może da się zrobić w domu, ale nie każdy jest tak ogarnięty w tym, ja na przykład nie jestem, do tego nie mam zmiennego ip.
No i z tymi 15 może trochę przesadziłem.


RE: Wykorzystywanie starterów w Kawiarenkach Internetowych - sztefan222 - 01-10-2012 17:38

To jest tylko dla osób które mają stałe IP ?


RE: Wykorzystywanie starterów w Kawiarenkach Internetowych - sedor - 10-10-2012 12:33

(29-09-2012 14:15)Admin napisał(a):  1. po co iść do kawiarenki, skoro można wszystko zrobić w domu?

mógłbyś to rozwinąć? masz na myśli np VPN?


RE: Wykorzystywanie starterów w Kawiarenkach Internetowych - Cherri - 10-10-2012 14:21

Po co sie bawic ze starterami.
Wystarczy troche pomyslec i pieniazki beda leciec Tongue


RE: Wykorzystywanie starterów w Kawiarenkach Internetowych - sedor - 10-10-2012 14:45

@xsajdq

mógłbyś trochę pomyśleć na głos?Smile bo przydałaby mi się jakaś nisza na PPA.. Wink


RE: Wykorzystywanie starterów w Kawiarenkach Internetowych - Cherri - 11-10-2012 15:42

Sorry, no ale jak wiadomo nikt nie chce mieć konkurencji.
Moge tylko powiedziec, ze mam 2 nisze, gdzie w 1 jest po wpisaniu frazy w google 250tys wynikow ^^, a moja druga nisza to cos bardzo prostego, na co moze wpasc naprawde kazdy.


RE: Wykorzystywanie starterów w Kawiarenkach Internetowych - AbC1995 - 11-10-2012 18:11

Każdy ma inne sposoby a chodzić po kafejkach jak dla mnie idiotyczny . . .