Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - igambler - 26-03-2013 18:09

No można powiedzieć że taktyki tam brak


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 26-03-2013 19:06

Po świętach założę grupę na skype, będę w nim prezentował swoje inwestycje w opcje na różnych parach walutowych, co do sekundy, co jest oczywiście bardzo ale to bardzo ważne w tym biznesie. Ludzie zainteresowani będą mogli śledzić moje trady, oceniać, komentować, inwestować. Jest ktoś może zainteresowany ? Będę działał jako darmowy system inwestycyjny Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gervazy - 26-03-2013 19:19

@sEnod
Popieram i chętnie się przyłączę. Wymiana doświadczeń to najlepszy sposób do nauki. Jeśli utworzysz taką grupę to i ja przedstawię tam swoją strategię na opcje 60s co prawda jeszcze nie gotową. Wspomniałeś, że używasz COG, domyślam się że chodzi o center of graviti, nawet wymiana ustawień może być kształcąca Smile
pozdrawiam
p.s. W jakich godzinach planujesz to robić?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 26-03-2013 19:20

sEnod

Ja jestem, z jakiego kalendarza ekonomicznego korzystasz - link Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 27-03-2013 12:01

Verb: o to link http://www.profxtrade.com.pl/kalendarz-ekonomiczny

Gervazy: dokładnie tak center of graviti. Używasz to na 60 sec ? Jeśli o mnie chodzi to troszkę zawodzi na tak niskim TF, wole 5 min a czasem nawet patrzę na 15 minutowe Smile Co do godzin myślę ze od 9:00 do 12:00 erwa około godziny, dwóch. I później gdzies do 15 i może cos wieczorem, zobaczymy jak to będzie szlo. Postaram stosować dwie różne strategie. Jedna z nich będzie agresywna(bardziej ryzykowna) 10 tradow na jednej parze dziennie. Druga zaś będzie mniej ryzykowna i to będą np. 2 trady dziennie na danej parze.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gervazy - 27-03-2013 16:08

@Senod
U mnie to dopiero próby Smile Udaje mi się już trzy tygodnie utrzymywać depozyt. Myślę, że to całkiem nieźle. Muszę dokładnie opisać momenty wejścia i właśnie szukam metody. Część metody jest opracowana ale potrzebuję potwierdzenia wejścia i do tego staram się zaprząc COG. Eksperymentuję z różnymi interwałami i ustawieniami COG. Dziś zmieniłem interwał z 5min na 2 minuty. Wygląda obiecująco. Główny wykres to interwał 1s. Brak mi niestety skuteczności. Na razie utrzymuję się trochę powyżej małpy. Smile tzn skutecznośc mam nieco większą niż 50%. 15-25 tradów dziennie, oczywiście na parach walutowych.
Jak założysz grupę to daj znać.
Pozdrawiam


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 27-03-2013 16:52

To chyba najważniejsze na początku, utrzymać depozyt! Później można pomyśleć o zarabianiu Smile Trochę nie rozumiem główny interwał 1s? Są takie? Na jakiej platformie grasz? MetaTrader 4? Ja mam minimalny interwal 1 minutowy później 5,15,30,1h itd. Hmm możesz opisać swoją strategie, stosujesz tylko COG, czy również jakieś inne wskaźniki?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 27-03-2013 17:01

Jak tak Was czytam to stwierdzam, że trzeba wydzielić osobny wątek pt. Opcje binarne dla kumatych Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gervazy - 27-03-2013 20:13

@sEnod
Zdradziłem starego dobrego mt4 dla nowego softu firmy Pfsoft Protradera.
Jest trochę inny ale szybko się przyzwyczaiłem. Używam klona tego softu AliorTradera na koncie demo w AliorBanku. Najważniejsza różnica to właśnie dowolność wybrania sobie interwału jaki tylko Ci się przyśni. Smile Na początku używałem pojedynczych ticków ale na tym wykresie jest duży "szum" więc zmieniłem na 1s. Ten wykres wydaje mi się bardzo ciekawy. Trudno to opisać musiałbyś sam na niego rzucić okiem. Z tego co wiem to bardzo mało ludzi interesuje się takim wykresem i dlatego dla mnie tym bardziej jest ciekawy. Smile
Moim zdaniem obserwacja tego wykresu daje całkiem nowe spojrzenie na rynek.
Nie potrafię jeszcze tego wykorzystać ale jestem dobrej myśli. Smile
Wejścia planuję na podstawie czystego wykresu 1s (linia) na którym w zasadzie wszystko widać jak na dłoni. Smile Mój podstawowy kłopot z trafieniem polega na tym że mam tylko opcje 60s (pomijam te zwykłe które mają określony moment zakończenia) Trudno czasem przewidzieć co będzie za 60s ale za 2 - 3 - 5 minut już o wiele łatwiej. Znalazłem platformę która oferuje takie opcje i planuję się do nich przepisać jak zrobie obrót na bonusa, który nieopacznie wziąłem.
Obok na wykresie 2 - 5M (słupki) mam odpalony COG i zniesienia Fibonacciego. Z COG używam w zasadzie tylko środkowej linii. (Protrader czyta prawie wszystkie wskaźniki z MT4) Jak cena jest ponad środkową linią gram tylko short a jak pod środkową linią COG, long. Zwracam też uwagę na kilkuminutowy trend. Metoda jest niedopracowana ale może już niedługo...
Zamieszczam screena z wykresem 1s
pozdrawiam
[Obrazek: 7d85371fe1956528m.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 28-03-2013 07:33

Ciekawe, ciekawe. Ale ja jednak zostanę przy mt4 Smile a co do 1sec dla mnie zbyt duże ruchy cen, nie wiem czy bym się połapał, może kiedyś spróbuje. Tutaj mój wykres! Może trochę objaśnienia. Gdy cena uderza w zielone pole COG, kupuje. Gdy w czerwone-sprzedaje. Do wyeliminowania złych sygnałów używam Poziomów Fibo, gdy dotknie linii 161.8(zaznaczone zielona strzałką) wtedy dokonuje zlecenia. Żółte strzałki to sygnał do transakcji.
Wyjeżdżam dziś w Alpy wiec nie będzie mnie parę dni. Po świętach spróbuje działać na Skype. Pozdrawiam i życzę udanych świat.

[Obrazek: 1f7akx.png]