Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 23-03-2013 17:53

ja mimo wszystko nie nastawiałbym się na zarobienie miliona z 1000€, zbytni optymizm może doprowadzić do kłopotów. Lepiej nie zakładać że zarobi się tyle i tyle, bo można stracić czujność. Nie mniej jednak życzę sukcesu i wszystkiego pomyślnego Smile


A tu ciekawy kawałek filmu: http://www.tvncnbc.pl/szkola-zarabiania,311675.html


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 24-03-2013 16:02

zauważyliście, że stron typu http://www.reallyeasytrade.com pojawiło się całe mnóstwo? W ostatnim tygodniu dostałem na mail 3 mailingi z reklamą 3 różnych stron tego typu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - tomazzi - 24-03-2013 16:04

(24-03-2013 16:02)Mateush napisał(a):  zauważyliście, że stron typu http://www.reallyeasytrade.com pojawiło się całe mnóstwo? W ostatnim tygodniu dostałem na mail 3 mailingi z reklamą 3 różnych stron tego typu.

dobry sposób na wyciąganie z ludzi pieniędzy, to będzie tego coraz więcej i tak dziwne, że tak mało jeszcze tego jest jak to taka żyła złota


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 24-03-2013 19:30

Inwestror! dzięki za filmik! trochę mnie to uspokoiło. Czytałem ostatnio artykuł gdzie wlasciciel jakiejś platformy opisuje ze 70% inwestorów w opcje wygrywa regularnie przez co broker traci i niesie to oczywiście zamknięciem platformy. Skoro jedna platforma może upaść inwestorzy przeniosą się na inna i tez ja wykończą itd... Mam nadzieje ze to się nie wydarzy ! Smile A jeśli chodzi o inwestycje 1000E tez bym się w to nie bawil. Ale jeśli chodzi o kwotę 10E przeboleje jak stracę Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - 123damian123 - 24-03-2013 22:05

Bo brokerzy to takie dobre stworki co specjalnie otwierają firmy wiedząc, że i tak inwestorzy je wykończą...
Statystycznie 80% osób traci, 20% zarabia.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 24-03-2013 23:21

Nie wiem czy statystycznie rzeczywiście jest to 80 do 20%, ale niestety takie są fakty, że więcej osób traci. Przecież nikt normalny nie zakładałby platformy, by każdy zarabiał kupe kasy. Już nie raz tu padło - platformy to nie instytucje charytatywne. Nie raz już padło, że NIE KAŻDY zarobi pieniądze na opcjach.

Co do wykańczania platform przez inwestorów to jednak jestem bardziej skłonny by stwierdzić, że to platformy prędzej wykończą inwestorów. Zawsze znajdą się takie osoby, jak chociażby ja, które będą inwestować na czuja i prędzej czy później noga się powinie i klopsik, strata kasy.

W tym temacie bardzo łatwo popłynąć i trzeba o tym pamiętać. Na przykładzie tego tematu można stwierdzić, że można zarobić bez wiedzy mając odrobinę farta, ale jest znacznie większe prawdopodobieństwo, że sie straci pieniądze.

Ja mam ostatnio słabszy okres. Pomijając remont w domu to nie bardzo mam czas na opcje. Na 4 ostatnie transakcje - 4 transakcje w plecy. Może to chwilowe zachwianie szczęścia, a może właśnie ten moment, w którym można stwierdzić, że sytuacja się odwraca i teraz będę już tylko tracić.

Właśnie dlatego moim zdaniem co jakiś czas trzeba wypłacać kasę, by nie stracić wszystkiego. Jak zarobisz np. 300€ to wypłać 200. Nie graj za całość.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 25-03-2013 17:01

Okej! Rozumiem, mowa o farcie. A co jeśli mają sprawdzone systemy, strategie ? Np. w moim przypadku nie licze ani trochę na farta, wszystko co robie to wyłącznie analiza techniczna dodając kalendarz ekonomiczny żeby widzieć jakiś potężny ruch ceny.

Dołączam swoje inwestycje z zeszłego tyg. Niestety nie mam czasu aby działać cały dzień. Zaczynam trady od około 17 do tej godziny uciekło mi bardzo wiele 100% okazji. Te dwie ostatnie porażki to wina strony internetowej, zawiesiło mi ja po czym nagle zainwestowało mi kapitał wtf? Do dwóch pierwszych porażek nie popatrzyłem na kalendarz ekonomiczny(uczymy się na błędach) po czym cena zawirowała i odbija w zupełnie inna stronę niż przypuszczałem. Do rzeczy, to jest tylko czysta analiza techniczna, zero farta. Po świętach będę zajmował się tylko opcjami wiec będę miał dużo większe możliwości. Będę wrzucał na bieżąco screeny.

[Obrazek: 2cz337o.png]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 25-03-2013 17:05

A tutaj ciekawy artykuł który znalazłem w internecie o statykach rynku forex! Niby 5 % wygrywa a reszta traci ? Proszę bardzo:

W ostatnim czasie szeroko komentowano doniesienia Komisji Nadzoru Finansowego dotyczące liczby inwestorów, którzy zarabiają na rynku Forex. Zgodnie z wynikami podanymi przez KNF, jedynie 18 proc. Polaków inwestujących na rynku Forex zakończyło poprzedni rok z zyskiem, natomiast pozostali odnotowali stratę.
Moim zdanie, bardzo dobrze, że pojawiają się rzetelne informacje, gdyż jeszcze do niedawna powszechna była opinia, zgodnie z którą na inwestycjach walutowych zarabia jedynie 5 proc. inwestorów. Ponadto uważam też, że dane podane przez KNF są umiarkowanie pozytywne, szczególnie, że na zmiennych rynkach akcyjnych w ostatnim okresie niełatwo było wypracować lepsze wyniki. Jednocześnie jestem przekonany, że na Forex może zarabiać dużo więcej inwestorów. Dowodem na to są amerykańskie dane statystyczne publikowane przez tamtejszego odpowiednika KNF – komisję CFTC. W ostatnich dwóch latach, wśród trzech największych firm inwestycyjnych oferujących dostęp do Forex dla inwestorów indywidualnych w USA, około 31 – 36 procent rachunków kwartalnie było zyskownych. Aby jednak takie wyniki osiągać, potrzebna jest praca zarówno po stronie brokerów Forex, jak i ich klientów. Przede wszystkim informacja: Brokerzy powinni rzetelnie informować o ryzyku inwestycyjnym. Zastosowanie na rynku Forex mechanizmu dźwigni finansowej, której wartość może sięgać nawet 400:1, działa w obie strony – powoduje zwielokrotnienie potencjalnych zysków, ale również zwielokrotnienie strat. Tak więc inwestowanie poprzez platformy z walutami wiąże się więc z ryzykiem poniesienia strat nawet wyższych niż wielkość depozytu zabezpieczającego dla poszczególnej transakcji. Moim zdaniem, jak długo jak reklamy będą przedstawiać Forex jako „maszynkę do robienia pieniędzy” lub wręcz jako grę, tak długo będą próbować swoich sił osoby, które nie są do tego przygotowane i w efekcie – będą ponosić straty i tracić swój kapitał. Z pewnością Forex i kontrakty CFD to najbardziej ekscytujące instrumenty finansowe dla prywatnych inwestorów, ale do ich wykorzystania trzeba podejść profesjonalnie i z odpowiednią wiedzą.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - igambler - 25-03-2013 18:48

(24-03-2013 16:04)tomazzi napisał(a):  
(24-03-2013 16:02)Mateush napisał(a):  zauważyliście, że stron typu http://www.reallyeasytrade.com pojawiło się całe mnóstwo? W ostatnim tygodniu dostałem na mail 3 mailingi z reklamą 3 różnych stron tego typu.

dobry sposób na wyciąganie z ludzi pieniędzy, to będzie tego coraz więcej i tak dziwne, że tak mało jeszcze tego jest jak to taka żyła złota

To twór exbino.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 25-03-2013 20:47

Panowie, oczywiście że osoby, które stosują strategie, podpierają się wiedzą, analizą, mają znacznie większe szanse na sukces w opcjach. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jeśli więc macie wiedzę, potraficie analizować, stawiacie na fakty a nie na farta to fantastycznie, o to chodzi i życzę sukcesów Smile

Mówię po prostu, że osoby takie jak ja, które wiedzy nie mają, mogą na początku zarobić, ale potem istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że będą tracić. Właśnie dlatego chcę podkreślić, że opcje binarne i forex to nie jest metoda na łatwe zarabianie pieniędzy dla osób, które nie mają żadnej wiedzy.

To nieprawda, że wiedza nie jest potrzebna. Wiedza jest potrzebna z prostej przyczyny - jak czegoś nie wiesz to łatwo zrobić Cie w konia, a jak coś wiesz to znacznie trudniej Cie oszukać.

Początkowo myślałem, że fart wystarczy i przez długi czas wystarczało to, co robiłem. Obserwowałem wykres na bieżąco i obstawiałem za trendem albo przeciwnie - na wyczucie. Jak ruletka. Albo czarne albo czerwone. Owszem, zarobiłem sporo, ale szczęście kiedyś się kończy.

Tak jak wspomniałem, ostatnie 4 transakcje mam na minus. Nie wpadam w panikę, ale skłaniam się bardziej ku temu, by jednak tej wiedzy poszukać.

Nikomu nie narzucam ani nie zabraniam inwestowania w opcje. Ale róbmy to rozsądnie Smile


(25-03-2013 18:48)igambler napisał(a):  
(24-03-2013 16:04)tomazzi napisał(a):  
(24-03-2013 16:02)Mateush napisał(a):  zauważyliście, że stron typu http://www.reallyeasytrade.com pojawiło się całe mnóstwo? W ostatnim tygodniu dostałem na mail 3 mailingi z reklamą 3 różnych stron tego typu.

dobry sposób na wyciąganie z ludzi pieniędzy, to będzie tego coraz więcej i tak dziwne, że tak mało jeszcze tego jest jak to taka żyła złota

To twór exbino.

tak, to jest twór exbino. osoby z programu partnerskiego dostają taką stronkę. Jedyne co tam jest warte uwagi to same informacje o opcjach, ale tej strategii tam prezentowanej nie testowałem więc nie mogę powiedzieć że jest dobra lub zła.